Presa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore


21 Sht 23:59 ,

Presa JOHN DEERE 332

3 400 EUR

20 Sht 22:26 ,

Presa JOHN DEERE 336

4 700 EUR

20 Sht 22:26 ,

Presa JOHN DEERE 336

3 500 EUR

09 Sht 12:20 ,

U shiten

280 EUR


  • Presa në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Presa në kategorinë All Category
  • Presa në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Presa në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Presa në kategorinë Makina
  • Presa në kategorinë Makina dhe Vegla
  • presa në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Presa në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Presa welger në kategorinë All Category

Në fillim