Traktora 539 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

22 Nën 16:15 ,

IMT 539

5 300 EUR

29 Sht 09:27 ,

Traktor

12 Qer 17:55 ,

Vllaqa

380 EURNë fillim