Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

boj ndrrim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe boj ndrrim ,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj boj ndrrim Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:35 Të tjera , Pejë

Mbuloja ne shitje

21 Mar 19:01 Makina lidhëse , Gjakovë

Lidhese John Deere

2 500 EUR

21 Mar 09:52 Të tjera , Drenas

Sera 2000m2

20 Mar 02:13 Të tjera , Drenas

Shiten Tanirat 6piata

550 EUR

16 Mar 19:41 Traktorë , Dardanë

Rakovica 65

15 Mar 19:41 Traktorë , Gjakovë

Maqina per prodhimin e bllokave te betonit

2 000 EUR

13 Mar 19:50 Traktorë , Vushtrri

Massey 254 ngjendje fort tmir

13 Mar 08:48 Të tjera , Mitrovicë

Rimorkio

06 Mar 22:19 Traktorë , Vushtrri

Shtet 533

1 550 EUR

04 Mar 15:05 Traktorë , Rahovec

Shitet

02 Mar 14:05 Traktorë , Lipjan

Shitet Traktori IMT539

26 Shk 20:07 Të tjera , Pejë

Grabuj

280 EUR

24 Shk 18:02 Traktorë , Gjilan

Shitet ndërrohet Traktori fiat

3 500 EUR

21 Shk 11:56 Të tjera , Pejë

Shitet mbuloja e hekrit

15 Shk 16:57 Traktorë , Lipjan

Shitet Traktori

3 200 EUR

11 Shk 20:18 Pjesët rezerve , Viti

goma me bandash 20

180 EUR

11 Shk 13:55 Makina korrëse , Prishtinë

New holland 122

1 EUR

10 Shk 19:30 Të tjera , Lipjan

Makin sillazhi

05 Shk 23:39 Makina lidhëse , Viti

Grabuja luledielli

320 EUR

05 Shk 14:20 Makina lidhëse , Drenas

Presa

1 300 EUR

03 Shk 22:34 Makina lidhëse , Drenas

Shitet presa

1 300 EUR

24 Jan 21:19 Të tjera , Vushtrri

pllug per shitje boj ndrrim

1 650 EUR

23 Jan 20:24 Traktorë , Gjilan

Rakovica 65

14 Jan 19:29 Traktorë , Vushtrri

Shitet fergusani 533

1 400 EUR

09 Jan 18:29 Të tjera , Burim

Shitet Vilushkeri

08 Jan 16:26 Traktorë , Ferizaj

shes pllugjt boj ndrrim me 756

07 Jan 22:33 Makina lidhëse , Lipjan

shitet presa vicon international

3 800 EUR

06 Jan 23:50 Moto-kultivatorë , Mitrovicë

Moto kultivatorë

1 250 EUR

22 Dhj 20:43 Traktorë , Skenderaj

Shibaura

6 000 EUR

21 Dhj 14:05 Të tjera , Pejë

Shes ndrroj me aku shtillin

120 EUR

19 Dhj 17:01 Moto-kultivatorë , Pejë

Terrtaq

1 300 EUR

18 Dhj 10:34 Traktorë , Mitrovicë

Shibaura

6 000 EUR

16 Dhj 08:32 Të tjera , Klinë

Shitet bageri per heqjen e plehut

06 Dhj 02:41 Traktorë , Gjakovë

Shitet

03 Dhj 06:43 Të tjera , Pejë

Shitet cekullari shum i mir

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj boj ndrrim | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione