defekt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

05 Sht 12:44 ,

traktor

3 200 EUR

27 Gush 07:41 ,

Mo's bari

250 EUR

21 Gush 20:07 ,

Kositse bari

100 EUR

09 Gush 12:03 ,

imt 558

15 Korr 13:54 ,

Traktor

4 500 EUR

29 Qer 19:07 ,

IMT539

21 Qer 09:11 ,

kombajn 1540 hydro

4 000 EUR

18 Qer 23:04 ,

IMT 539



Në fillim