kosa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

17 Tet 16:59 ,

Kosa PZ 165

1 100 EUR

16 Tet 22:51 ,

Kosa sip 135

900 EUR

16 Tet 17:02 ,

Kosa

250 EUR

14 Tet 19:20 ,

Kositse bari

130 EURNë fillim