Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vllaqa - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vllaqa,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vllaqa Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:46 Pjesët rezerve , Besianë

5 par vllaqa te ndryshme

Sot 10:05 Të tjera , Klinë

Traktor

4 100 EUR Price Reduced

Sot 09:57 Pjesët rezerve , Ferizaj

Vlaqa me uprofil

Sot 09:56 Të tjera , Vushtrri

SHES VLLAQA ME 3 KRA

1 EUR

Sot 09:37 Të tjera , Ferizaj

Vllaqa me 4 kri

Dje 11:28 Traktorë , Gjakovë

shitet rakovica 60

5 500 EUR

Dje 10:41 Makina lidhëse , Kastriot

Pregaditse ( grepa )

400 EUR Price Reduced

Dje 07:30 Pjesët rezerve , Ferizaj

vllaqa

Dje 04:52 Traktorë , Skenderaj

SHES TRAKTORIN iMT 539

4 500 EUR

20 Sht 12:05 Pjesët rezerve , Klinë

Vllaqa 4 kri

20 Sht 11:38 Të tjera , Ferizaj

Vllaqa me tri krih

20 Sht 00:48 Të tjera , Lipjan

vllaqa per traktor 3 krah tel.045912893

24 EUR

20 Sht 00:37 Të tjera , Lipjan

SHES VLLAQA 4 KRAH PER TRAKTOR ��045912893

380 EUR

19 Sht 23:54 Traktorë , Skenderaj

RIMORKIO 20 ( PROKOLIC) E TREPQES

1 000 EUR Price Reduced

19 Sht 12:57 Të tjera , Besianë

Vllaqa me 4 krah ne gjendje te rregullt

200 EUR

19 Sht 12:30 Traktorë , Drenas

Shitet traktori

32 EUR

17 Sht 11:57 Të tjera , Vushtrri

Vllaqa 3 kra

16 Sht 19:42 Traktorë , Skenderaj

U shiten flm merr jep��Mjetet ne shitje

850 EUR

14 Sht 13:03 Pjesët rezerve , Klinë

Vllaqa 4 kri

12 Sht 17:38 Traktorë , Skenderaj

FREZA E RE .1.70m.049589654.

1 089 EUR

12 Sht 17:36 Të tjera , Skenderaj

GRABUJA ME RRYPA FARMERS

459 EUR

11 Sht 23:06 Traktorë , Ferizaj

Vllaqa

04 Sht 22:09 Pjesët rezerve , Viti

Shes

04 Sht 16:01 Traktorë , Prizren

Prizren

8 EUR

29 Gush 21:40 Pjesët rezerve , Malishevë

Shiten Vllaqat 3 kreh

26 Gush 21:00 Të tjera , Skenderaj

SHITEN GREBUJAT THUJA E RE

399 EUR

26 Gush 11:10 Traktorë , Malishevë

Masey Ferguson 130

3 250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vllaqa | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione