Klinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Të tjera

Sot 17:16 ,

Mbjellse gruni

1 700 EUR Price Reduced

Dje 09:53 ,

Rimorkio

350 EUR

23 Tet 20:20 ,

Traktor

23 Tet 20:19 ,

Gom

23 Tet 20:18 ,

Mbjellse. E grurit

500 EUR

23 Tet 20:17 ,

Pllugj

1 000 EUR

18 Tet 22:45 ,

Mbjellse per grun

850 EUR

11 Tet 23:43 ,

Pllugj

09 Tet 23:41 ,

Shitet Kerri

450 EUR

09 Tet 23:36 ,

Shitet traka

550 EUR

01 Tet 08:51 ,

Shes

26 Sht 20:46 ,

Rimorkoi te ndryshme

200 EUR

26 Sht 11:25 ,

Pllugj

21 Gush 22:25 ,

Kasht

17 Gush 22:56 ,

Valak

380 EURNë fillim