Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë të ri dhe të përdorur në shitje - Shpallje për traktor John Deere, IM, Massey-Ferguson dhe më shumë

Fiat , 1208
Aixam , 1
Mercedes , 1
Same , 696
Deutz Fahr , 722
Fendt Farmer , 364
Iseki , 114
Kubota , 7
Iveco , 1
TAFE , 340
IMT , 10033
Shibaura , 5
John Deere , 639
Yanmar , 8

Traktor të ri dhe të përdorur në shitje. Përzgjedhje e madhe e traktorëve në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet për traktor në shitje dhe gjeni ofertën ideale për ju.


Me gamën tonë të gjerë të makinerive bujqësore që ofrojmë, ne jemi në gjendje t'ju ndihmojmë të gjeni traktor të përsosur për biznesin tuaj nga shumë marka kryesore duke përfshirë Massey Ferguson, John Deere, Fendi, IMT, Imr, Lamborghini dhe më shumë.

Sot 12:59 Traktorë , Klinë

Shitet mase me kos potinger 165 dhe freza

Sot 12:52 Traktorë , Lipjan

Shitet 539 ngjendje prefekt viti 89

3 500 EUR

Sot 11:49 Traktorë , Besianë

Imt 539 viti 1995 ne gjenje shum te mir nuk ka bllok qam boj

3 300 EUR

Sot 11:49 Traktorë , Besianë

Univerzal 445 ne gjendje shum te mir nojm ndrrim

1 850 EUR

Sot 10:21 Traktorë , Skenderaj

massey 294 posa ardhur

Sot 09:23 Traktorë , Ferizaj

Imt 533

Sot 09:18 Traktorë , Drenas

Shes Imt 539 Ne gjendje jashtzakonisht te mir

2 800 EUR

Sot 09:16 Traktorë , Ferizaj

Imt 539

Sot 08:44 Traktorë , Besianë

Goma BKT 15.0/55-17

1 EUR

Sot 08:44 Traktorë , Besianë

Goma Good Year 520/70 R34 ( 18.4R34)

1 EUR

Sot 08:38 Traktorë , Vushtrri

imt 539

Sot 08:37 Traktorë , Besianë

Shes ndrroj traktora masy furguson 240

Sot 08:31 Traktorë , Fushë Kosovë

Shitet traktori John Deere 3040

8 000 EUR

Sot 07:58 Traktorë , Besianë

Goma 425/55 R17 per Prokolica te ndryshme

1 EUR

Sot 03:49 Traktorë , Vushtrri

Fergusan 539 viti 2000

Sot 03:49 Traktorë , Besianë

Goma 14.9 20

1 EUR

Sot 01:27 Traktorë , Lipjan

SHITET TRAKTORI IMT 539 SHUM I RUJTUN

Sot 00:14 Traktorë , Prishtinë

Traktor 2021

3 100 EUR

Dje 22:08 Traktorë , Klinë

Shitet mase 154, 4× 4 sms nuk pranoj

Dje 21:42 Traktorë , Vushtrri

Shiten traktorat massey 590 e 285

6 499 EUR

Dje 21:41 Traktorë , Gjilan

Rakovica

5 800 EUR

Dje 21:36 Traktorë , Skenderaj

shitet ndrrim i munshem

Dje 21:31 Traktorë , Skenderaj

Shes Maqinen

1 EUR

Dje 21:23 Traktorë , Skenderaj

Freza e RE 1.70m

1 080 EUR

Dje 21:20 Traktorë , Prizren

Ford ekonomik vollan hidrollik

3 600 EUR

Dje 21:18 Traktorë , Prizren

Agrifharm 450 viti 2012 veq 400 or

11 000 EUR

Dje 21:17 Traktorë , Prizren

Erkunt Arma Trac 65 turbo viti 2014

12 500 EUR

Dje 20:57 Traktorë , Klinë

PRIKOLIC E TREPQES

1 600 EUR

Dje 20:46 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin fergusan 539 ndrrim i mundshem

Dje 20:44 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin imt 558 ndrrim i mundshem

Dje 20:41 Traktorë , Prishtinë

bejme shitjen blerjen dhe ndrrimin e traktorav

Dje 20:41 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin fiat 450 4x4 ndrrim i mundshem

Dje 20:41 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin fergusan 539 ndrrim i mundshem

Dje 20:40 Traktorë , Prishtinë

Shes imt 577 fabrikisht ndrrim i mundshem

1 EUR

Dje 20:40 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin ford 3000 4x4 ndrrim i mundshem

Dje 20:38 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin rakovic 65 ndrrim i mundshem

Dje 20:38 Traktorë , Prishtinë

Shes fergusanin 539 ndrrim i mundshem

Dje 20:37 Traktorë , Prishtinë

Shes imt 540 ndrrim i mundshem

Dje 20:36 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

Dje 20:23 Traktorë , Drenas

Imt 539

3 400 EUR

Dje 20:17 Traktorë , Vushtrri

MASSY FERGUSAN 274.

7 500 EUR

Dje 20:13 Traktorë , Vushtrri

TRAKTOR DEUTZ 5506

Dje 20:11 Traktorë , Skenderaj

SHITET VLLAQA ME 4 KRIH.

300 EUR

Dje 20:03 Traktorë , Prishtinë

Traktori

Dje 19:46 Traktorë , Prizren

Marsey Ferguson 158

Dje 19:34 Traktorë , Skenderaj

GRABUJA ME RRYPA SIP SLLOVENE

657 EUR

Dje 19:32 Traktorë , Skenderaj

SHES RIMORKIO 16 ( PROKOLIC) E BEOGRADIT .

1 152 EUR

Dje 19:30 Traktorë , Skenderaj

FREZA E RE .1.70m.049589654.

1 089 EUR

Dje 18:55 Traktorë , Prishtinë

Traktor Fiat 7080 vallon hidrolik

Dje 18:52 Traktorë , Skenderaj

Shes Maqinen Misrit

1 EUR

Platforma Merrjep,com iu mundëson të shisni direkt tek tregtarët e traktorëve apo edhe të krijoni shpallje për traktorë në shitje.


Kërkoni shpallje për traktor në shitje nga rehatia e shtëpisë suaj në lokacione të ndryshme si Prishtinë, Prizren, Pejë dhe gjithë Kosovën përmes platformës MerrJep.com dhe gjeni traktor në shitje nga markat më të njohura të makinave bujqësore.


Traktorë në shitje - Markat më të njohura


Jeni fermerë dhe po kërkoni traktorë për të zhvilluar punën në fushë apo fermë? Shikoni shpalljet për traktorë të ri apo të përdorur në gjithë Kosovën.


Nëse po kërkoni një traktorë me fuqinë për të trajtuar punë të mëdha, mos kërkoni më shumë se MerrJep.


Gjeni traktorë në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si IMT 542, Fendt 108, Massey Ferguson 165, Ferguson IMT 539, IMR 65, Univerzal 445, Rakovic 65, Gjendir 3040 dhe shumë marka dhe modele tjera të traktorëve në mesin e 20.530 shpalljeve në MerrJep.com.


Si të zgjidhni traktorin e duhur për fermën tuaj?


Traktori është një nga pajisjet më të shtrenjta që do të blejë një fermë ose pronar biznesi. Si rezultat, është shumë e rëndësishme të siguroheni që të dini saktësisht se çfarë kërkoni kur shkoni për të bërë pazar.


Gjëja kryesore që duhet ta konsideroni është madhësia e fermës tuaj sepse traktorin duhet ta zgjidhni në përputhje me rrethanat.


Për shembull, fermat me sipërfaqe më të gjerë kërkojnë traktorë me më shumë kuaj fuqi ndërsa, për fermat me sipërfaqe më të vogël, traktorët me më pak kuaj fuqi mund të përshtatet për qëllime bujqësore.


Shit traktor të ri apo të përdorur në MerrJep.com


Regjistroni shpallje falas për traktor në shitje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial për traktor në mesin e mijëra shpalljeve për traktor në shitje MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme traktorit është të shkruani të gjitha detajet e tij dhe numrin tuaj kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktojë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione