Traktora të ri dhe të përdorur në shitje në gjithë Kosovën

Fiat , 811
Aixam , 1
Same , 455
Deutz Fahr , 507
Fendt Farmer , 239
Iveco , 1
TAFE , 167
IMT , 7038
John Deere , 400

Traktor të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni traktorë të markave Lamborghni, IMT, Fendi, Massey Ferguson, Ferguson IMT, Imr, Univerzal, Rakovic, Gjendir, Rolan dhe shumë modele tjera në MerrJep.com.

 

 

Sot 01:20 ,

Goma traktori

150 EUR

Dje 21:37 ,

Shes lugen

500 EUR Price Reduced

Dje 21:29 ,

Shitet ose ndrohet

1 050 EUR Price Reduced

Dje 21:01 ,

Masey Ferguson 130

1 950 EUR

Dje 20:52 ,

Traktor

2 600 EUR

Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online në Kosovë e cila iu mundëson lidhjen mes blerësit dhe shitësit për të realizuar një shit-blerje të shpejtë, lehtë dhe sigurt online.

Traktorë IMT, Massey Ferguson, Imr dhe shumë marka tjera në shitje

Jeni fermerë dhe po kërkoni traktorë për të zhvilluar punën në fushë apo fermë? Shikoni shpalljet për traktorë të ri apo të përdorur në gjithë Kosovën. Gjej traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme si IMT 542, Fendt 108, Massey Ferguson 165, Ferguson IMT 539, IMR 65, Univerzal 445, Rakovic 65, Gjendir 3040 dhe shumë marka dhe modele tjera të traktorëve në mesin e 20.530 shpalljeve në MerrJep.com.

Blej dhe shit traktorë të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën

Gjeni shpallje për traktorë të ri dhe të përdorur me oferta dhe çmimet më të volitshme në treg. Për të gjetur më lehtë modelin dhe markën e traktorit që ju kërkoni përdorni filtrat për kërkim dhe shikoni rezultatet sipas veçorive me të cilat ju keni filtruar kërkimin. 

Regjistroni shpallje falas për të shitur traktorë online. Plotësoni të gjitha informacionet e duhura për të realizuar shitje të lehtë dhe të shpejtë të traktorit tuaj. Kështu, shpallja juaj do të jetë e listuar në mesin e 20.530 shpalljeve dhe e ekspozuar tek mijëra blerës potencial.

IMT 542 fendt 108 ls, Massey Ferguson 165, Ferguson IMT 539, imr 65 universal 445, rakovic 65, Gjendir 3040


Në fillim