Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Model Tjeter

25 Tet 11:14 ,

Shitet traktori

3 200 EUR

25 Tet 01:20 ,

Goma traktori

150 EUR

24 Tet 21:33 ,

Cekullar

300 EUR Price ReducedNë fillim