Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Masey Ferguson | 135

16 Tet 22:07 ,

Marsy Ferguson

4 500 EUR

16 Tet 22:03 ,

Marsey Ferguson

4 500 EUR

03 Tet 11:18 ,

u shit

28 Sht 19:37 ,

Pelet

01 Gush 22:24 ,

Masey Ferguson

3 900 EUR

01 Gush 22:24 ,

Masey Ferguson

3 800 EUR

18 Korr 20:58 ,

Shitet

3 100 EUR

18 Qer 13:11 ,

U shit flm merr jep

1 650 EUR

24 Maj 21:16 ,

Masey

1 EUR

16 Maj 17:24 ,

Masey fergusan 4 klipsh

3 000 EURNë fillim