Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fendt Farmer Të gjitha në Kosovë

133 , 1
139 , 1
Farmer , 85
Model Tjeter , 180

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fendt Farmer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:58 Traktorë , Rahovec

Fend farmar

Dje 11:10 Traktorë , Besianë

Bandash 28-sha

100 EUR

26 Nën 00:44 Traktorë , Deçan

Fendt 104 s - U shit

1 234 EUR Price Reduced

20 Nën 20:51 Traktorë , Besianë

Fendt favorit 614 LSA Turbomatik

15 EUR

19 Nën 20:42 Traktorë , Deçan

Fendt 260 Sa

17 900 EUR

14 Nën 01:23 Traktorë , Prishtinë

Fendt 105s

09 Nën 04:54 Traktorë , Burim

shitet fend 310 turbu matik

07 Nën 09:42 Traktorë , Rahovec

Shiten Serrat ne gjendje te mir!!

44 216 063 EUR

06 Nën 17:28 Traktorë , Besianë

Menjaq per Fendt 309, 310

1 EUR

22 Tet 00:37 Traktorë , Gjakovë

Traktor Fendt

04 Tet 21:00 Traktorë , Besianë

Fendt favorit

15 EUR

06 Sht 23:46 Traktorë , Prishtinë

Fend 105s

06 Sht 15:08 Traktorë , Rahovec

Fend

03 Korr 00:32 Traktorë , Gjakovë

Renault 651

30 Qer 12:37 Traktorë , Besianë

Fendt 610 LS

15 EUR

23 Qer 01:44 Traktorë , Prishtinë

Fend 105s

20 Qer 12:25 Traktorë , Besianë

Shitet Luga per Fendt

1 EUR Price Reduced

12 Qer 21:03 Traktorë , Gjakovë

Renault 651

10 Qer 20:57 Traktorë , Viti

Pres polostroj

1 700 EUR

07 Qer 21:47 Traktorë , Gjakovë

Traktor Renault 651

02 Qer 21:29 Traktorë , Pejë

pirun per traktor

5 EUR

02 Qer 12:55 Traktorë , Gjakovë

Traktor Renault 651

30 Maj 18:13 Traktorë , Gjakovë

Shes traktorin Renault 651

28 Maj 07:42 Traktorë , Viti

fendt 108s

4 750 EUR

14 Maj 23:38 Traktorë , Gjakovë

Shes traktorin

14 Maj 10:15 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

30 Pri 23:28 Traktorë , Gjakovë

Shes traktorin

16 Pri 02:12 Traktorë , Ferizaj

Shiten krilla per ursus

13 Pri 12:36 Traktorë , Skenderaj

Shitet luga per fend

09 Pri 00:48 Traktorë , Pejë

FENDT 307 C

24 Mar 19:39 Traktorë , Drenas

Shitet

980 EUR

24 Mar 11:38 Traktorë , Rahovec

Fendi

13 Mar 19:52 Traktorë , Kastriot

Shitet kalla.oqi

10 Mar 13:09 Traktorë , Klinë

Fendt 105s 4x4

6 500 EUR

08 Mar 21:06 Traktorë , Prishtinë

Shitet kallamoqi

05 Mar 08:24 Traktorë , Malishevë

Freza

02 Mar 19:40 Traktorë , Skenderaj

shitet luga per fendt

2 EUR

25 Shk 16:53 Traktorë , Burim

Mal dru traktor

111 EUR

21 Shk 10:04 Traktorë , Rahovec

Traktor fend

20 Shk 21:37 Traktorë , Besianë

Traktor FENDT

5 000 EUR

18 Shk 13:26 Traktorë , Gjakovë

Shes traktorin renault 651

16 Shk 10:53 Traktorë , Rahovec

Fend

06 Shk 15:47 Traktorë , Klinë

shiten traktor

24 Jan 08:57 Traktorë , Rahovec

0000

1 500 EUR

23 Jan 10:07 Traktorë , Vushtrri

1 gom 205/75/16/c

25 EUR

20 Jan 11:49 Traktorë , Besianë

Shitet traktorri

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fendt Farmer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione