Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fendt Farmer Farmer Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fendt Farmer Farmer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Qer 20:57 Traktorë , Viti

Pres polostroj

1 700 EUR

02 Maj 13:14 Traktorë , Gjakovë

Traktor Fendt

26 Pri 22:34 Traktorë , Burim

shitet fend 310 turbu matik

05 Mar 08:24 Traktorë , Malishevë

Freza

06 Shk 15:47 Traktorë , Klinë

shiten traktor

31 Dhj 20:37 Traktorë , Lipjan

Shitet

4 200 EUR

30 Dhj 21:36 Traktorë , Lipjan

Shitet

4 200 EUR

12 Nën 23:42 Traktorë , Pejë

Mjete Bujqesore

12 Nën 23:42 Traktorë , Pejë

FENDT ✅✅

22 Tet 03:22 Traktorë , Pejë

Pllug

430 EUR

20 Pri 16:46 Traktorë , Pejë

FENDT 307 4X4

23 000 EUR

23 Shk 19:35 Traktorë , Pejë

Gomaa

17 Jan 00:21 Traktorë , Gjilan

Traktor

14 Jan 00:28 Traktorë , Gjilan

Traktori esht ne gjendje te rregull

4 000 EUR

30 Tet 19:04 Traktorë , Pejë

Traktor FENDT

30 Tet 18:55 Traktorë , Pejë

Traktor FENDT

03 Sht 13:54 Traktorë , Therandë

Fendt 105s

15 Qer 11:15 Traktorë , Gjakovë

Traktor FENDT

6 000 EUR

15 Qer 11:15 Traktorë , Gjakovë

Traktor Fendt

6 000 EUR

05 Qer 22:01 Traktorë , Viti

MAQIN PER QARJE TE DRUVE

5 000 EUR

23 Pri 18:24 Traktorë , Fushë Kosovë

Fend

1 EUR

08 Jan 23:00 Traktorë , Lipjan

Shitet traktori fendt 108 s turbomatik

5 300 EUR

25 Tet 20:05 Traktorë , Pejë

Shes grepa

200 EUR

17 Gush 13:17 Traktorë , Skenderaj

Shes pllugj 2+2

28 Korr 22:23 Traktorë , Burim

U shit flm merrjepppppppp

17 Maj 22:23 Traktorë , Burim

shitet - ndrrohet me vetur

13 Pri 15:08 Traktorë , Burim

Pllugjit

08 Pri 14:50 Traktorë , Burim

shes traktorin

4 000 EUR

06 Pri 10:17 Traktorë , Viti

Steyr 8080 turbo

26 Mar 08:55 Traktorë , Ferizaj

shitet

1 200 EUR

22 Mar 09:56 Traktorë , Mitrovicë

Shes pjes per fend

06 Mar 21:18 Traktorë , Gjakovë

lug per euro8

490 EUR

12 Shk 19:50 Traktorë , Therandë

Shitet & ndrrohet kolic qe shkep pleh

11 Dhj 20:21 Traktorë , Ferizaj

Traktor FEND

13 Korr 10:14 Traktorë , Vushtrri

Fendt 4s

29 Qer 17:40 Traktorë , Vushtrri

Fendt 4s

19 Qer 16:25 Traktorë , Vushtrri

Fendt 4s

01 Qer 17:09 Traktorë , Deçan

Traktor Fendt

21 Pri 20:39 Traktorë , Viti

Traktor Fendt Farmer

21 Pri 10:17 Traktorë , Dardanë

Fendt Farmer

13 Pri 21:08 Traktorë , Malishevë

Freza

650 EUR

07 Pri 19:18 Traktorë , Vushtrri

Fendt 4s

04 Pri 11:24 Traktorë , Vushtrri

Fendt 4s

25 Mar 11:49 Traktorë , Vushtrri

Fendt 4s

22 Mar 19:10 Traktorë , Vushtrri

Fendt 4s

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fendt Farmer Farmer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione