Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:32 Traktorë , Skenderaj

Fiat 350 DT

4 500 EUR

Dje 19:30 Traktorë , Burim

I SHITUR

27 Nën 15:03 Traktorë , Prishtinë

FIAT 880

27 Nën 11:07 Traktorë , Besianë

Karter per Fiat 4 klipsh

400 EUR

24 Nën 22:02 Traktorë , Viti

Fait Fitagri 90-90

24 Nën 21:59 Traktorë , Viti

Fiat dt 80-90

24 Nën 21:59 Traktorë , Viti

Fiat dt 100-90

13 500 EUR

16 Nën 22:18 Traktorë , Viti

Fiat Fitagri 90-90

14 Nën 11:02 Traktorë , Prizren

FIAT 805 C

8 000 EUR

11 Nën 20:03 Traktorë , Burim

Shitet motorri

07 Nën 22:54 Traktorë , Viti

Fiat Fitagri 90-90

30 Tet 06:01 Traktorë , Skenderaj

Fiat 80-90 --- U SHITTTT

23 Tet 10:39 Traktorë , Prishtinë

U SHIT FLM

23 Tet 10:36 Traktorë , Prishtinë

U SHIT FLM

17 Tet 09:50 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

13 Tet 20:03 Traktorë , Rahovec

SHITET

1 EUR

28 Sht 12:53 Traktorë , Pejë

shes traktorin

22 Sht 18:02 Traktorë , Rahovec

SHITET

1 EUR

20 Sht 11:51 Traktorë , Prishtinë

U SHIT FLM

19 Sht 13:03 Traktorë , Lipjan

shitet hurlimann 468

17 Sht 17:48 Traktorë , Gjilan

Makina bujqsore

330 EUR

06 Sht 12:21 Traktorë , Prishtinë

ktaktor

07 Gush 15:25 Traktorë , Therandë

Fiat

04 Gush 05:58 Traktorë , Prishtinë

UNIVERZAL 445

03 Gush 15:04 Traktorë , Prishtinë

U SHIT FLM

02 Gush 22:02 Traktorë , Vushtrri

Prokolica per shkepjen e plehit Welger 3.5t

2 100 EUR

29 Korr 13:02 Traktorë , Besianë

Traktor Fiat 411 R

12 Korr 14:35 Traktorë , Prishtinë

TRAKTOR FIAT 880

10 Korr 09:10 Traktorë , Prishtinë

FIAT 8090 DT 4X4

03 Korr 15:07 Traktorë , Prishtinë

FIAT 8090 DT 4X4

01 Korr 20:56 Traktorë , Prishtinë

UNIVERZAL 445

30 Qer 06:48 Traktorë , Drenas

Traktor david brown

2 000 EUR

30 Qer 04:56 Traktorë , Drenas

DAVID BROWN

2 000 EUR

30 Qer 02:26 Traktorë , Besianë

Fiat 1000 DT

1 EUR

19 Qer 01:30 Traktorë , Prishtinë

U SHIT FLM

08 Qer 10:47 Traktorë , Prishtinë

U SHIT FLM

08 Qer 10:47 Traktorë , Prishtinë

U SHIT FLM

28 Maj 16:49 Traktorë , Ferizaj

Fiat

3 400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione