Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura John Deere Të gjitha në Kosovë

2030 , 28
2040 , 41
4850 , 6
60 , 16
820 , 6
Ford , 1
Model Tjeter , 528

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | John Deere | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:48 Traktorë , Therandë

John deere 5515 viti 2005

Dje 11:05 Traktorë , Vushtrri

Makina

27 Nën 14:38 Traktorë , Vushtrri

Shitet traktori

14 800 EUR

27 Nën 07:35 Traktorë , Vushtrri

JOHN DEERE 6200

1 EUR

25 Nën 23:45 Traktorë , Therandë

John deere 2450 4x2

25 Nën 09:58 Traktorë , Viti

John Deere 6210S

22 Nën 20:03 Traktorë , Vushtrri

1950

19 Nën 19:09 Traktorë , Lipjan

John Derre

1 EUR

19 Nën 17:14 Traktorë , Vushtrri

Traktor per shitje

14 800 EUR

16 Nën 22:17 Traktorë , Viti

John Deere 6210S

19 500 EUR

15 Nën 06:47 Traktorë , Kaçanik

John deer 2250

14 Nën 14:27 Traktorë , Vushtrri

John dere 1040

07 Nën 09:15 Traktorë , Malishevë

Traktori në shitje

05 Nën 11:39 Traktorë , Lipjan

Shitet kuka per traktor

60 EUR

29 Tet 04:57 Traktorë , Fushë Kosovë

John Deere

27 Tet 11:54 Shitorja Traktorë , Viti

John Deere

Shitësit të Besuar
27 Tet 11:52 Shitorja Traktorë , Viti

John Deere

2 900 EUR

Shitësit të Besuar
26 Tet 00:20 Traktorë , Prizren

John deere

5 700 EUR

22 Tet 09:51 Traktorë , Rahovec

John Deere

20 Tet 20:13 Traktorë , Fushë Kosovë

ZETOR JOHN DEERE NE SHITJE

9 000 EUR

19 Tet 19:48 Traktorë , Klinë

Shitet john deere

11 000 EUR

19 Tet 19:04 Traktorë , Klinë

John deere

11 000 EUR

18 Tet 08:37 Traktorë , Rahovec

John Deere

17 Tet 11:13 Traktorë , Fushë Kosovë

Shitet traktori John Deere 3040

8 000 EUR

12 Tet 14:48 Traktorë , Viti

John deere 4x4

9 500 EUR

11 Tet 08:10 Traktorë , Skenderaj

John deere -U SHITTT

10 Tet 10:50 Traktorë , Viti

John Deere 6210

09 Tet 13:27 Traktorë , Skenderaj

john deere

9 500 EUR

07 Tet 23:49 Traktorë , Drenas

Shitet John Deere

2 500 EUR

23 Sht 17:59 Traktorë , Rahovec

johndeere 7800

15 Sht 19:18 Traktorë , Kastriot

john dere 1020

2 650 EUR

12 Sht 17:26 Traktorë , Besianë

John deere

11 Sht 23:51 Traktorë , Pejë

JOHN DEERE 2140

03 Sht 12:42 Traktorë , Prizren

Shitet traktori

2 000 EUR

30 Gush 08:42 Traktorë , Ferizaj

Traktor 4x4

12 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | John Deere | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione