Klinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 14
Same , 17
Deutz Fahr , 31
TAFE , 6
IMT , 237
John Deere , 20
Dje 18:26 ,

Imt 42

Dje 17:28 ,

OM 513

3 400 EUR

23 Sht 20:08 ,

Trakor

23 Sht 18:30 ,

Traktor

23 Sht 13:53 ,

trakor

23 Sht 13:51 ,

Traktor

19 Sht 14:52 ,

Traktor 542

10 Sht 19:51 ,

Same 880

10 Sht 19:50 ,

Lug per traktor

1 600 EUR

10 Sht 19:47 ,

Landini

1 EUR

10 Sht 13:37 ,

Traktor

05 Sht 23:07 ,

Same 60

04 Sht 21:47 ,

Shitet

1 700 EUR

20 Gush 21:40 ,

Same 60

29 Korr 21:12 ,

Traktore

26 Korr 20:30 ,

Shesim

1 700 EUR

26 Korr 15:37 ,

Lug per same

1 800 EUR

17 Korr 09:22 ,

SHESIM BANDASHT 38

243 EUR Price Reduced

15 Korr 11:54 ,

Rakovica 65

07 Korr 11:26 ,

TraktorNë fillim