Malishevë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 11
Same , 8
Deutz Fahr , 16
TAFE , 14
IMT , 296
Dje 20:01 ,

Traktor

3 600 EUR

Dje 19:33 ,

Tafe

5 500 EUR

25 Jan 18:41 ,

Shiten bandashat

100 EUR

21 Jan 18:11 ,

Rimorkjo kolic 16she

1 600 EUR

10 Jan 12:24 ,

SHES TRAKTORIN TIP TOP

2 000 EUR

19 Dhj 18:23 ,

Shes rakovicen 60

2 500 EUR

10 Dhj 18:58 ,

Plluxht

320 EUR

08 Dhj 14:04 ,

Rakovic

11 111 EUR

04 Dhj 12:54 ,

shes gomat

150 EUR

30 Nën 11:06 ,

traktori ne shitje

5 200 EUR

18 Nën 18:12 ,

Shitet fergusan 39

3 000 EUR

11 Nën 13:42 ,

traktor ferguson 39

3 500 EUR

Në fillim