Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor Massey Ferguson në shitje - MerrJep

1014 , 202
1080 , 118
1114 , 40
130 , 167
133 , 167
135 , 502
139 , 219
140 , 15
148 , 56
154 , 13
155 , 62
158 , 126
165 , 307
165 , 55
175 , 28
178 , 36
230 , 9
234S , 14
235 , 23
240 , 162
245 , 35
249 S , 15
250 , 27
253 , 7
254 , 47
255 , 36
255 , 17
256 , 1
260 , 173
2615 , 3
2620 , 11
265 , 10
274 , 84
275 , 8
284 S , 22
290 , 4
294 , 12
294 S , 38
3050 , 24
3065 , 27
3080 , 59
3090 , 4
350 , 4
355 , 7
3630 , 8
377 , 11
39 , 57
390 , 5
393 , 8
397 , 8
399 , 1
42 , 9
4245 , 13
4270 , 2
525 , 2
533 , 136
535 , 8
539 , 2
539 , 271
550 , 7
560 , 41
575 , 6
590 , 31
595 , 82
60 , 1
6140 , 8
6150 , 1
65 , 17
6830 , 1
690 , 11
698 , 3
699 , 4
8160 , 5
Ford , 1
Model Tjeter , 739

Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje. Platforma MerrJep.com është vendi ideal ku ju mund të gjeni makineri të ndryshme bujqësore dhe traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur me çmimet më të volitshme në treg.


Tek ne ju mund të gjeni mijëra shpallje për traktor Massey Ferguson të gjitha modeleve të postuara nga klientët tanë në baza ditore. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 10:26 Traktorë , Besianë

Shtepiz per Massey Ferguson

250 EUR

Sot 06:59 Traktorë , Skenderaj

SHES TRAKTORIN iMT 539

4 500 EUR

Dje 16:53 Traktorë , Vushtrri

Mjellse Nodet me 25rena

12 345 EUR

Dje 16:02 Traktorë , Vushtrri

Trajtor massey 285s

6 500 EUR

Dje 15:06 Traktorë , Lipjan

traktor masey ferguson 3080

22 Sht 23:05 Traktorë , Pejë

Korpe per massey 265 (tipave 200)

1 750 EUR

22 Sht 23:01 Traktorë , Pejë

Massey Ferguson 3080

10 900 EUR

22 Sht 16:56 Traktorë , Vushtrri

MASSEY FERGUSON 4245

1 EUR

22 Sht 10:04 Traktorë , Rahovec

IMT 539 !!!!!

21 Sht 11:15 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON - 393 -

21 Sht 11:15 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 263 / TURBO

21 Sht 11:14 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 284 S /

21 Sht 11:14 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 240 S /

21 Sht 04:52 Traktorë , Rahovec

Shitet ose ndrrohet me wv t5

5 000 EUR

19 Sht 14:23 Traktorë , Pejë

Marsey ferguson pjes per miniaq

1 EUR

19 Sht 14:21 Traktorë , Pejë

Miniaq per marsej

1 EUR

19 Sht 13:53 Traktorë , Pejë

Pjese te miniaqit per MF 294

1 EUR

19 Sht 13:50 Traktorë , Pejë

Miniaq per MF 274

1 EUR

19 Sht 13:44 Traktorë , Pejë

Pjese te miniaqit per MF 274 + trap te parë

1 EUR

19 Sht 11:18 Traktorë , Vushtrri

Maddey 285s

7 500 EUR

19 Sht 06:27 Traktorë , Skenderaj

Massey ferguson 340 DT turbo

19 Sht 06:25 Traktorë , Skenderaj

Massey ferguson 133s 8 me Lug

42 EUR

19 Sht 06:24 Traktorë , Skenderaj

Lug per Massey ferguson

22 EUR

18 Sht 23:41 Traktorë , Lipjan

john deere 6810

17 Sht 21:27 Traktorë , Vushtrri

MASSY FERGUSAN 274.

7 500 EUR

17 Sht 18:15 Traktorë , Burim

Massey Ferguson 254S

16 Sht 14:29 Traktorë , Ferizaj

shitet massey ferguson 240s

123 EUR

15 Sht 09:53 Traktorë , Pejë

SHES KOLLOMOQIN PER SILLAZH

14 Sht 14:03 Traktorë , Skenderaj

Grabuja FARMERS NDRRIM .

480 EUR

12 Sht 08:48 Traktorë , Klinë

Masey Ferguson 6180

11 Sht 14:41 Traktorë , Prizren

Massey Ferguson 550

11 Sht 01:40 Traktorë , Ferizaj

Shitet Traktori

10 Sht 10:46 Traktorë , Burim

Shitet Traktori

09 Sht 21:04 Traktorë , Pejë

SHITET MAQINA SILLAZHIT PZ 80

09 Sht 20:30 Traktorë , Pejë

SHES MAQINEN E SILLAZHIT PZ80

09 Sht 07:36 Traktorë , Skenderaj

shitet

5 500 EUR

07 Sht 12:37 Traktorë , Besianë

Shes motorrin 158 pressing gjendje te mir

1 EUR

07 Sht 10:15 Traktorë , Pejë

maqinen e zillazhit per pjes 80 PZ

06 Sht 08:00 Traktorë , Rahovec

Shitet traktori

1 EUR

Jeni duke kërkuar traktor për të punuar fushën, për të transportuar gjëra apo për të ngarkuar? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Merrjep.com ofron gamë të gjerë të traktorëve Massey Ferguson për të plotësuar nevojat tuaja.


Massey Ferguson, traktorët më të kërkuar në MerrJep.com


Massey Ferguson është markë globale e cila prodhon makineri të ndryshme bujqësore. Kjo kompani ofron një larmi të gjerë traktorësh të njohur për kapacitete të veçanta hidraulike të cilat kanë për qëllim të përmirësojnë përvojën bujqësore të fermerëve.


Traktorët Massey Ferguson ofrojnë përformancë, rehati dhe cilësi të lartë. Motorrët efikas të këtij lloji përdorin teknologjinë më të fundit për të përmbushur nevojat e fermerëve duke mbajtur në minimum shpenzimet e funksionimit.


Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje


Në këtë kategori ju mund të gjeni lloje të shumta të traktorëve Massey Ferguson. Kërkoni shpallje për shitje të traktorëve Massey Ferguson dhe gjeni traktorin ideal që përmbush nevojat tuaja dhe ju bënë më të lehtë punën në fushë.


Modelet e traktorëve Massey Ferguson të cilat mund ti gjeni në MerrJep.com janë: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të traktorëve në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas dhe shit traktor Massey Ferguson në MerrJep.com


Regjistroni shpallje falas për traktor Massey Ferguson dhe gjeni blerësin potencial për traktorin tuaj në mesin e mijëra shpalljeve për traktor Massey Ferguson në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme traktorit Massey Ferguson është të shkruani të gjitha detajet e tij dhe numrin tuaj kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktojë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione