Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson 133 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 133 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Tet 19:40 Traktorë , Malishevë

Shes Masey Ferguson

39 EUR

19 Qer 22:47 Traktorë , Drenas

fregusan

1 500 EUR Price Reduced

15 Qer 13:47 Traktorë , Dardanë

Shitet Traktori

01 Qer 23:02 Traktorë , Besianë

makin per traktor

08 Maj 12:53 Traktorë , Besianë

Traktor Masey Ferguson 133

23 Mar 19:11 Traktorë , Prizren

U SHIT U SHIT FLM MER JEP

3 750 EUR

21 Mar 17:07 Traktorë , Pejë

Traktor

1 800 EUR

10 Dhj 20:46 Traktorë , Skenderaj

Prokolic

1 EUR

28 Tet 18:34 Traktorë , Besianë

Traktor 133

28 Tet 18:24 Traktorë , Besianë

Masey Fefguson 133

03 Sht 20:58 Traktorë , Gjilan

Shiten traktorat

02 Sht 10:57 Traktorë , Drenas

Komand per masey freguson

05 Gush 21:12 Traktorë , Malishevë

Shes imt 533

1 EUR

05 Gush 10:04 Traktorë , Skenderaj

Pjes per rimorkio

12 Qer 13:22 Traktorë , Besianë

Shes Marsey Forguson 133

1 EUR

03 Qer 23:53 Traktorë , Kastriot

Alternator Dinam

24 Pri 21:05 Traktorë , Lipjan

Traktor ne gjendje te regull

2 200 EUR

16 Pri 11:50 Traktorë , Gjilan

Kerkoj

01 Pri 00:06 Traktorë , Besianë

Shes Traktor!

1 EUR

09 Mar 20:45 Traktorë , Drenas

Traktori imt 33

1 900 EUR

14 Shk 17:26 Traktorë , Besianë

massey ferguson 133 ne gjendje te mir pune boj ndrrim

2 800 EUR

15 Jan 18:36 Traktorë , Pejë

Traktor

1 250 EUR

14 Jan 20:47 Traktorë , Pejë

Traktor

1 250 EUR

18 Nën 17:46 Traktorë , Prishtinë

Shitet

1 500 EUR

23 Tet 17:44 Traktorë , Vushtrri

Shitet

1 EUR

18 Tet 21:48 Traktorë , Prishtinë

Traktor 33 me pllug dhe rom

1 800 EUR

12 Sht 18:07 Traktorë , Viti

shitet fargusan imt 33

1 800 EUR

01 Sht 21:09 Traktorë , Ferizaj

Shitet TRAKTORR 533

1 950 EUR

27 Korr 20:30 Traktorë , Besianë

Masey ferguson 133

13 Korr 16:12 Traktorë , Drenas

Traktor me ram

1 450 EUR

10 Korr 12:46 Traktorë , Besianë

Masey ferguson 133 ne gjendje shum te mir

2 800 EUR

01 Korr 00:12 Traktorë , Gjilan

Shitet Traktori Ferguson

2 700 EUR

30 Qer 21:58 Traktorë , Pejë

Traktor Ferguson 33

01 Qer 16:06 Traktorë , Lipjan

Makina per mbjelljen e misrit

400 EUR

01 Qer 12:00 Traktorë , Besianë

Masey ferguson 133 ne gjendje shum te mir

2 800 EUR

26 Pri 22:52 Traktorë , Klinë

Punuj me freza

2 EUR

25 Pri 18:37 Traktorë , Klinë

Shitet Massey me gjitha paisjet

21 Pri 17:35 Traktorë , Besianë

U shit

18 Pri 16:55 Traktorë , Prishtinë

Shes fergosan deluxe gjithqka rregull me dokomenta

1 500 EUR Price Reduced

24 Mar 03:41 Traktorë , Skenderaj

Ferguson (imt 533)

1 850 EUR Price Reduced

06 Mar 12:17 Traktorë , Rahovec

Shes traktorin imt 533

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 133 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione