Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson 135 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 135 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:59 Traktorë , Skenderaj

SHES TRAKTORIN iMT 539

4 500 EUR

03 Sht 11:31 Traktorë , Dardanë

Massey ferguson 135

2 600 EUR

31 Gush 18:48 Traktorë , Skenderaj

Massyy

4 500 EUR

23 Gush 02:44 Traktorë , Prizren

Shes vllaqat beogradit

190 EUR

18 Gush 14:51 Traktorë , Skenderaj

shitet pumpa

28 Korr 14:06 Traktorë , Burim

traktor masey fergosan

28 Korr 14:06 Traktorë , Burim

Masey Ferguson 135

7 500 EUR

28 Korr 14:02 Traktorë , Malishevë

Mase Fergusan

28 Korr 13:57 Traktorë , Burim

masey fergsan

28 Korr 13:56 Traktorë , Burim

Traktor marsy fergusan 135

28 Korr 13:56 Traktorë , Burim

Traktor marsy fergusan 135

26 Korr 16:48 Traktorë , Burim

masey fergusan

26 Korr 16:48 Traktorë , Burim

traktor masey fergosan

26 Korr 16:45 Traktorë , Gjakovë

Case 135

16 500 EUR

26 Korr 16:25 Traktorë , Burim

masey fergusan 135

26 Korr 16:25 Traktorë , Burim

masey fergusan

24 Korr 15:03 Traktorë , Prizren

U SHIT.. Massey Ferguson 135

3 950 EUR

17 Korr 12:18 Traktorë , Gjakovë

Masey 135

2 500 EUR

07 Korr 15:05 Traktorë , Pejë

Massey Ferguson 135

3 950 EUR

04 Korr 19:57 Traktorë , Prizren

Massey Ferguson 135 gjendje perfekte

3 850 EUR

29 Qer 08:07 Traktorë , Besianë

Masey ferguson

3 800 EUR

12 Qer 22:12 Traktorë , Ferizaj

shiten

09 Qer 22:45 Traktorë , Malishevë

Shes traktorin

05 Qer 14:23 Traktorë , Prizren

Goma 12

22 Maj 09:08 Traktorë , Prizren

SHES MASEY FERGUSON 135

3 800 EUR

21 Maj 17:49 Traktorë , Ferizaj

Masey Ferguson 135

1 EUR

18 Maj 01:10 Traktorë , Prizren

FLM MERR JEP U SHIT

4 700 EUR

14 Maj 14:15 Traktorë , Besianë

Shitet Masay Ferguson 135

3 300 EUR

04 Maj 08:06 Traktorë , Vushtrri

Mjellse Misrit me Ajr

20 EUR Price Reduced

14 Pri 21:04 Traktorë , Malishevë

Masey ferguson

09 Pri 13:00 Traktorë , Gjakovë

Blej krilla massey si ne foto

24 Mar 14:03 Traktorë , Malishevë

Shes massey

1 EUR

23 Mar 18:01 Traktorë , Burim

M7arssey

19 Mar 00:06 Traktorë , Prizren

Marsey Ferguson 135

3 200 EUR

17 Mar 18:09 Traktorë , Burim

Shesim miser te bardhë për miell

1 EUR

11 Mar 20:38 Traktorë , Drenas

Shes traktorin

4 800 EUR

10 Mar 11:03 Traktorë , Prishtinë

Masey Ferguson

09 Mar 20:30 Traktorë , Prizren

Marsey Ferguson 135

21 Shk 18:51 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

1 EUR

15 Shk 20:44 Traktorë , Prizren

Marse Ferguson 135

11 Shk 20:48 Traktorë , Prizren

Marse Ferguson 135

10 Shk 18:16 Traktorë , Prizren

Marse Ferguson 135

09 Shk 14:59 Traktorë , Deçan

Shitet dhe ndrrohet

3 700 EUR

08 Shk 18:31 Traktorë , Prizren

Marsey Ferguson 135

05 Shk 17:44 Traktorë , Skenderaj

Korp llamell Massey

05 Shk 14:33 Traktorë , Lipjan

Prodajem pšenicu,shitet grun

35 EUR

01 Shk 11:40 Traktorë , Burim

Traktor marse 135

3 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 135 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione