Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson 155 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 155 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Sht 10:46 Traktorë , Burim

Shitet Traktori

18 Gush 03:42 Traktorë , Malishevë

Shiten taniraqat ose ndrrohen

550 EUR

28 Qer 19:36 Traktorë , Burim

Shitet prikolica

350 EUR

21 Qer 16:27 Traktorë , Gjakovë

Komand per marsey ferguson. 135.165.245.

15 Maj 13:11 Traktorë , Burim

Shitet Traktori

19 Nën 20:22 Traktorë , Besianë

Traktor Masey ferguson 155

14 Nën 00:45 Traktorë , Therandë

goma per traktor

250 EUR

08 Tet 20:08 Traktorë , Malishevë

u shit

21 Jan 20:23 Traktorë , Burim

Tractor MF 155

03 Dhj 08:54 Traktorë , Burim

shitet massey-ferguson

3 850 EUR

05 Sht 22:30 Traktorë , Prishtinë

Plluxh

27 Korr 20:02 Traktorë , Besianë

Massey ferguson 155 ne gjendje te mir pune boj ndrrim

2 800 EUR

21 Korr 18:27 Traktorë , Besianë

Massey ferguson 155 ne gjendje te mir pune boj ndrrim

2 800 EUR

26 Pri 21:18 Traktorë , Mitrovicë

IMT 539

4 000 EUR

16 Pri 20:14 Traktorë , Besianë

Masey ferguson 155 ne gjendje te rregullt

2 900 EUR

31 Tet 15:35 Traktorë , Besianë

Masey ferguson 155 ne gjendje shum te mir

2 950 EUR

21 Gush 21:53 Traktorë , Burim

Shes MF 155 urgjent

4 200 EUR

06 Korr 13:40 Traktorë , Burim

MF155

4 500 EUR

06 Korr 13:40 Traktorë , Burim

MF 155

4 500 EUR

15 Qer 17:13 Traktorë , Gjakovë

Shitet

13 Qer 15:53 Traktorë , Rahovec

Traktor Massey Ferguson

3 900 EUR

05 Pri 17:06 Traktorë , Burim

Shes Masey Ferguson 155

05 Pri 16:58 Traktorë , Burim

Shes Masey Ferguson 155

08 Mar 16:47 Traktorë , Ferizaj

Traktor internacional

1 000 EUR

21 Shk 22:04 Traktorë , Burim

Massey Fergoson 155 me lug

4 699 EUR

09 Sht 20:43 Traktorë , Pejë

shes traktorin marsey ferguson 155

3 800 EUR

07 Qer 19:45 Traktorë , Burim

Shitet URGJENT

3 200 EUR Price Reduced

04 Qer 20:50 Traktorë , Burim

Marsey Ferguson 155

03 Qer 10:27 Traktorë , Burim

Marsey Ferguson

01 Qer 21:40 Traktorë , Vushtrri

shitet guma

29 Maj 20:54 Traktorë , Burim

155 marsey

24 Maj 21:16 Traktorë , Pejë

Traktori edhe presa per doj

24 Mar 17:59 Traktorë , Drenas

Shes pllugj ndrrim me 755

150 EUR

14 Dhj 18:04 Traktorë , Therandë

Skip

6 500 EUR

15 Nën 15:37 Traktorë , Burim

shitet

100 EUR

30 Gush 15:25 Traktorë , Pejë

kos per traktor

270 EUR

09 Maj 09:41 Traktorë , Malishevë

Masey Ferguson

13 Pri 18:22 Traktorë , Burim

Massey 152

3 800 EUR

06 Pri 10:37 Traktorë , Gjilan

Masey ferguson 155

30 Mar 20:38 Traktorë , Burim

Traktor masey 152

21 Mar 16:43 Traktorë , Pejë

She's

4 000 EUR

08 Shk 15:44 Traktorë , Gjilan

Masey Ferguson

04 Nën 22:29 Traktorë , Pejë

Shitet traktori

3 400 EUR

23 Mar 19:08 Traktorë , Prizren

Trakor imt 539

21 Mar 18:46 Traktorë , Skenderaj

Shes Rakovic 60, Fergusan 33 +Masey 155

2 700 EUR

12 Mar 15:49 Traktorë , Viti

Masse 254

04 Mar 13:48 Traktorë , Viti

B.I Massey Ferguson 152 SHITUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 155 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione