Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson 240 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 240 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 10:11 Traktorë , Therandë

Massey Ferguson 240 Hidraulik

12 Nën 10:12 Traktorë , Drenas

Shes Gumat per Massey 13-8-28

1 EUR

01 Nën 20:19 Traktorë , Skenderaj

Massey ferguson

03 Gush 13:51 Traktorë , Lipjan

Shes lugen

02 Gush 06:51 Traktorë , Kaçanik

Maseyferguson 298

12 Qer 09:05 Traktorë , Besianë

Shes ndrroj traktor 240

11 Qer 17:50 Traktorë , Besianë

MF 240

11 Qer 01:22 Traktorë , Besianë

Shes ndrroj traktor 240

10 Qer 15:36 Traktorë , Ferizaj

Marsey Ferguson 240

5 500 EUR

04 Qer 03:59 Traktorë , Besianë

Shes ndrroj traktor 240

31 Maj 08:37 Traktorë , Besianë

Shes ndrroj traktora masy furguson 240

28 Pri 12:11 Traktorë , Besianë

masey ferguson 240

17 Mar 19:37 Traktorë , Therandë

Massey ferguson 240

05 Shk 18:33 Traktorë , Drenas

Shes Gumar pee Massey

1 EUR

09 Jan 16:51 Traktorë , Ferizaj

Shitet mf 240s

7 000 EUR

07 Jan 14:48 Traktorë , Drenas

Traktor

07 Jan 02:22 Traktorë , Drenas

Traktor

06 Jan 14:36 Traktorë , Drenas

Traktor

05 Jan 22:40 Traktorë , Drenas

Traktor

03 Jan 23:58 Traktorë , Drenas

Traktor

30 Dhj 13:30 Traktorë , Drenas

Traktor

21 Dhj 16:56 Traktorë , Vushtrri

guma12.4.32

21 Nën 15:34 Traktorë , Prishtinë

Kerkoj lladnjak per massey 245

24 Sht 16:38 Traktorë , Skenderaj

Traktor masey 240s

7 500 EUR

14 Sht 12:42 Traktorë , Prishtinë

i shitur ��

17 Qer 16:44 Traktorë , Skenderaj

Traktor masey 240s

8 200 EUR

15 Qer 17:20 Traktorë , Drenas

Koasa tinaz 165

21 Mar 19:20 Traktorë , Malishevë

Shes massye fregusan

1 EUR

18 Shk 17:52 Traktorë , Skenderaj

Rimorki tarma

2 100 EUR

22 Shk 22:01 Traktorë , Vushtrri

massey ferguson 240

17 Shk 12:23 Traktorë , Malishevë

Kerkoj tega per traktor

30 Jan 18:52 Traktorë , Ferizaj

Traktor

7 000 EUR

28 Jan 23:29 Traktorë , Ferizaj

Traktor

7 000 EUR

19 Jan 23:25 Traktorë , Ferizaj

Traktor

22 Dhj 19:06 Traktorë , Ferizaj

Traktor

7 500 EUR

21 Dhj 16:21 Traktorë , Ferizaj

Traktor

7 500 EUR

16 Dhj 11:01 Traktorë , Ferizaj

Traktor

15 Dhj 18:18 Traktorë , Ferizaj

Traktor

16 Nën 15:03 Traktorë , Shtime

Shiten traktorat

04 Nën 11:12 Traktorë , Skenderaj

Flm merrjep ushiten

750 EUR

01 Nën 10:02 Traktorë , Ferizaj

Traktor

5 500 EUR

31 Tet 10:30 Traktorë , Ferizaj

Traktor

5 500 EUR

30 Tet 13:04 Traktorë , Ferizaj

Traktor

5 500 EUR

27 Tet 09:50 Traktorë , Ferizaj

Traktor

5 500 EUR

26 Tet 20:55 Traktorë , Ferizaj

Traktor

5 500 EUR

15 Tet 03:20 Traktorë , Ferizaj

Makina bujqesore

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 240 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione