Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor Massey Ferguson në shitje - MerrJep

1014 , 171
1080 , 104
1114 , 35
130 , 158
133 , 157
135 , 445
139 , 198
140 , 13
148 , 50
154 , 13
155 , 55
158 , 116
165 , 263
165 , 46
175 , 27
178 , 32
230 , 8
234S , 12
235 , 21
240 , 147
245 , 33
249 S , 16
250 , 27
253 , 7
254 , 48
255 , 33
255 , 18
256 , 1
260 , 165
2615 , 4
2620 , 10
265 , 10
274 , 91
275 , 8
284 S , 17
290 , 4
294 , 11
294 S , 34
3050 , 23
3065 , 29
3080 , 53
3090 , 4
350 , 3
355 , 6
3630 , 8
377 , 12
39 , 56
390 , 5
393 , 5
397 , 6
399 , 1
42 , 8
4245 , 12
4270 , 1
525 , 2
533 , 132
535 , 9
539 , 2
539 , 247
550 , 6
560 , 39
575 , 5
590 , 27
595 , 82
60 , 1
6140 , 8
6150 , 1
65 , 16
6830 , 1
690 , 9
698 , 3
699 , 3
8160 , 4
Ford , 1
Model Tjeter , 640

Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje. Platforma MerrJep.com është vendi ideal ku ju mund të gjeni makineri të ndryshme bujqësore dhe traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur me çmimet më të volitshme në treg.


Tek ne ju mund të gjeni mijëra shpallje për traktor Massey Ferguson të gjitha modeleve të postuara nga klientët tanë në baza ditore. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me çmimet më të volitshme në treg.

08 Qer 13:05 ,

Traktor

2 800 EUR

26 Maj 16:02 ,

Traktor

1 750 EUR

26 Maj 15:42 ,

Shitet

2 250 EUR

26 Maj 13:11 ,

ferguson

2 500 EUR Price Reduced

22 Maj 12:03 ,

Marse 6140

21 Maj 15:26 ,

hosi

120 EUR

20 Maj 08:52 ,

Traktor

2 000 EUR Price Reduced

19 Maj 08:57 ,

Traktor 4x4

Jeni duke kërkuar traktor për të punuar fushën, për të transportuar gjëra apo për të ngarkuar? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Merrjep.com ofron gamë të gjerë të traktorëve Massey Ferguson për të plotësuar nevojat tuaja.


Massey Ferguson, traktorët më të kërkuar në MerrJep.com


Massey Ferguson është markë globale e cila prodhon makineri të ndryshme bujqësore. Kjo kompani ofron një larmi të gjerë traktorësh të njohur për kapacitete të veçanta hidraulike të cilat kanë për qëllim të përmirësojnë përvojën bujqësore të fermerëve.


Traktorët Massey Ferguson ofrojnë përformancë, rehati dhe cilësi të lartë. Motorrët efikas të këtij lloji përdorin teknologjinë më të fundit për të përmbushur nevojat e fermerëve duke mbajtur në minimum shpenzimet e funksionimit.


Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje


Në këtë kategori ju mund të gjeni lloje të shumta të traktorëve Massey Ferguson. Kërkoni shpallje për shitje të traktorëve Massey Ferguson dhe gjeni traktorin ideal që përmbush nevojat tuaja dhe ju bënë më të lehtë punën në fushë.


Modelet e traktorëve Massey Ferguson të cilat mund ti gjeni në MerrJep.com janë: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të traktorëve në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas dhe shit traktor Massey Ferguson në MerrJep.com


Regjistroni shpallje falas për traktor Massey Ferguson dhe gjeni blerësin potencial për traktorin tuaj në mesin e mijëra shpalljeve për traktor Massey Ferguson në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme traktorit Massey Ferguson është të shkruani të gjitha detajet e tij dhe numrin tuaj kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktojë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione