Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor Massey Ferguson në shitje - MerrJep

1014 , 171
1080 , 104
1114 , 35
130 , 158
133 , 157
135 , 445
139 , 198
140 , 13
148 , 50
154 , 13
155 , 55
158 , 116
165 , 263
165 , 46
175 , 27
178 , 32
230 , 8
234S , 12
235 , 21
240 , 147
245 , 33
249 S , 16
250 , 27
253 , 7
254 , 48
255 , 33
255 , 18
256 , 1
260 , 165
2615 , 4
2620 , 10
265 , 10
274 , 91
275 , 8
284 S , 17
290 , 4
294 , 11
294 S , 34
3050 , 23
3065 , 29
3080 , 53
3090 , 4
350 , 3
355 , 6
3630 , 8
377 , 12
39 , 56
390 , 5
393 , 5
397 , 6
399 , 1
42 , 8
4245 , 12
4270 , 1
525 , 2
533 , 132
535 , 9
539 , 2
539 , 247
550 , 6
560 , 39
575 , 5
590 , 27
595 , 82
60 , 1
6140 , 8
6150 , 1
65 , 16
6830 , 1
690 , 9
698 , 3
699 , 3
8160 , 4
Ford , 1
Model Tjeter , 640

Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje. Platforma MerrJep.com është vendi ideal ku ju mund të gjeni makineri të ndryshme bujqësore dhe traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur me çmimet më të volitshme në treg.


Tek ne ju mund të gjeni mijëra shpallje për traktor Massey Ferguson të gjitha modeleve të postuara nga klientët tanë në baza ditore. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me çmimet më të volitshme në treg.

19 Jan 23:25 ,

Traktor

18 Jan 15:31 ,

Traktor

17 Jan 19:52 ,

Traktor

16 Jan 04:31 ,

shitet ose bajm ndrrim

3 400 EUR

15 Jan 18:36 ,

Traktor

1 250 EUR

15 Jan 13:34 ,

Perkolicen

14 Jan 20:47 ,

Traktor

1 250 EUR

11 Jan 23:21 ,

Traktor

11 Jan 11:04 ,

Shes massey ferguson

2 349 EUR

11 Jan 09:52 ,

Massey ferguson 2250€

2 250 EUR

10 Jan 23:18 ,

Traktor

09 Jan 23:21 ,

Perkolicen

08 Jan 08:59 ,

Frez

78 EUR

07 Jan 09:05 ,

135

3 500 EUR

04 Jan 09:17 ,

Pllugj

04 Jan 09:17 ,

Pllugj

02 Jan 14:02 ,

Ferguson massey

2 650 EUR

02 Jan 00:17 ,

Pllugj

Jeni duke kërkuar traktor për të punuar fushën, për të transportuar gjëra apo për të ngarkuar? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Merrjep.com ofron gamë të gjerë të traktorëve Massey Ferguson për të plotësuar nevojat tuaja.


Massey Ferguson, traktorët më të kërkuar në MerrJep.com


Massey Ferguson është markë globale e cila prodhon makineri të ndryshme bujqësore. Kjo kompani ofron një larmi të gjerë traktorësh të njohur për kapacitete të veçanta hidraulike të cilat kanë për qëllim të përmirësojnë përvojën bujqësore të fermerëve.


Traktorët Massey Ferguson ofrojnë përformancë, rehati dhe cilësi të lartë. Motorrët efikas të këtij lloji përdorin teknologjinë më të fundit për të përmbushur nevojat e fermerëve duke mbajtur në minimum shpenzimet e funksionimit.


Traktor Massey Ferguson të ri dhe të përdorur në shitje


Në këtë kategori ju mund të gjeni lloje të shumta të traktorëve Massey Ferguson. Kërkoni shpallje për shitje të traktorëve Massey Ferguson dhe gjeni traktorin ideal që përmbush nevojat tuaja dhe ju bënë më të lehtë punën në fushë.


Modelet e traktorëve Massey Ferguson të cilat mund ti gjeni në MerrJep.com janë: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të traktorëve në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas dhe shit traktor Massey Ferguson në MerrJep.com


Regjistroni shpallje falas për traktor Massey Ferguson dhe gjeni blerësin potencial për traktorin tuaj në mesin e mijëra shpalljeve për traktor Massey Ferguson në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme traktorit Massey Ferguson është të shkruani të gjitha detajet e tij dhe numrin tuaj kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktojë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione