Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2001 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2001,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2001 Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Shk 13:29 Traktorë , Ferizaj

Taffe 42

16 Jan 19:57 Traktorë , Ferizaj

Tigar 42 Di

03 Gush 23:19 Traktorë , Pejë

traktor imt 539

28 Maj 20:12 Traktorë , Malishevë

Shes massey 240s ne gjendje perfekte

5 500 EUR

11 Maj 16:06 Traktorë , Shtime

Kultivator IMT 509 viti prodhimit 2001

1 200 EUR

18 Mar 22:24 Traktorë , Gjakovë

hurlimann xa 607

16 500 EUR

30 Jan 18:52 Traktorë , Ferizaj

Traktor

7 000 EUR

19 Jan 23:25 Traktorë , Ferizaj

Traktor

17 Jan 19:52 Traktorë , Ferizaj

Traktor

17 Nën 03:25 Traktorë , Ferizaj

Traktorri ne shitje

3 600 EUR

22 Sht 02:30 Traktorë , Ferizaj

shes ose ndrroj

15 Mar 04:38 Traktorë , Gjakovë

Shes traktorin

16 Shk 22:22 Traktorë , Mitrovicë

Hurlimani 910.4

14 000 EUR

13 Tet 09:03 Traktorë , Lipjan

Shitet Mundesi Ndrrimi

6 400 EUR

09 Sht 20:44 Traktorë , Besianë

Shes 539

24 Gush 10:38 Traktorë , Kastriot

Rakovica 65 viti 2001

6 100 EUR

26 Maj 16:07 Traktorë , Prishtinë

Imt 539 2001

27 Shk 20:45 Traktorë , Viti

RIMOKIO [LLABUDICA]

7 500 EUR Price Reduced

23 Gush 08:02 Traktorë , Prishtinë

Shes traktor rakovices 65

2 500 EUR Price Reduced

01 Korr 11:07 Traktorë , Drenas

Shes Fergusanin 2001

3 650 EUR

07 Pri 20:57 Traktorë , Fushë Kosovë

Traktor tafe 35

4 500 EUR

28 Mar 15:56 Traktorë , Klinë

Traktor IMT 39

2 900 EUR

14 Mar 20:15 Traktorë , Prishtinë

IMT 539 2001

14 Mar 17:22 Traktorë , Rahovec

Massey Ferguson

13 Mar 20:19 Traktorë , Rahovec

John Deere 2140

8 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2001 | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2001 në kategorinë Vetura | Peugeot | 106
  • 2001 në kategorinë Vetura | Seat | Altea
  • 2001 në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • 2001 në kategorinë Vetura | Škoda | Fabia
  • 2001 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • 2001 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • 2001 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • 2001 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • 2001 në kategorinë Vetura | Renault
  • 2001 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione