Ford | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Sot 11:42 ,

Shitet traktori

3 200 EUR

Sot 11:41 ,

Shitet traktori

3 200 EUR

Dje 20:30 ,

Ford 8100

5 500 EUR

24 Nën 11:22 ,

Fergusan Imt 533

2 090 EUR

24 Nën 10:10 ,

SHITET

3 700 EUR

22 Nën 17:19 ,

Trakto Ford Major

2 500 EUR

21 Nën 19:30 ,

U shit

4 000 EUR

12 Nën 21:03 ,

shess

09 Nën 10:10 ,

Shes Traktorin Ford 3000

3 100 EUR

06 Nën 16:46 ,

Auto trans

02 Nën 12:00 ,

Ford

25 Tet 19:07 ,

Ford dexta 2000

2 500 EUR

14 Tet 21:57 ,

Ford 3000 Traktor

3 400 EUR

14 Tet 21:57 ,

Ford 3000 Traktor

3 400 EUR

30 Sht 16:32 ,

Ford

25 Sht 16:12 ,

Ford 3600

4 000 EUR

14 Sht 09:02 ,

Ford


  • Ford në kategorinë Vetura
  • Ford fiesta në kategorinë Vetura
  • Ford focus në kategorinë Vetura
  • Ford në kategorinë All Category
  • Ford mondeo në kategorinë Vetura
  • ford në kategorinë Vetura
  • ford fiesta në kategorinë Vetura
  • ford në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Ford ka në kategorinë Vetura
  • Ford në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim