Hurliman | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 93
John Deere , 25
Same , 15
Deutz Fahr , 10
IMT , 5
09 Jan 22:08 ,

Hurliman 468

7 500 EUR

05 Dhj 19:37 ,

Hurliman 468

7 500 EUR

03 Dhj 15:24 ,

Hürliman 468

7 500 EUR

07 Nën 16:10 ,

Hürliman 468

9 000 EURNë fillim