Internacional | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

26 Nën 09:44 ,

Traktor

28 Tet 08:26 ,

Traktor

13 500 EUR

24 Gush 13:57 ,

Traktor Internacional

4 400 EUR

20 Pri 02:53 ,

Xxx

02 Pri 23:05 ,

internacional 523

1 200 EUR

08 Mar 16:47 ,

Traktor internacional

1 000 EUR

02 Dhj 21:05 ,

Internacional 633

6 900 EUR

21 Sht 15:47 ,

internacional

1 000 EUR

17 Maj 14:38 ,

Traktori internacional

1 500 EUR



Në fillim