Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Same Të gjitha në Kosovë

130 , 1
165 , 1
55 , 60
60 , 128
70 , 39
75 , 35
90 , 44
Aurora , 11
Bucher , 1
Carraro , 1
Centurion , 14
Explorer , 19
Hurliman , 1
Italia , 22
Laser , 23
Leopard , 11
Minitauro , 11
Model Tjeter , 236
Silver , 24
Tiger 100 , 29

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:20 Traktorë , Skenderaj

Shes 1500 duj Kasht

1 EUR

Sot 10:01 Traktorë , Besianë

SAME / 4x4 /

Sot 09:44 Traktorë , Deçan

Auto trans

14 500 EUR

28 Sht 10:52 Traktorë , Prizren

Same Explorer

27 Sht 20:25 Traktorë , Klinë

Traktor hurliman h468

27 Sht 15:44 Traktorë , Lipjan

Shitet Same saturno 80

27 Sht 13:06 Traktorë , Fushë Kosovë

Shiten pllujgjit

2 EUR

27 Sht 11:22 Traktorë , Lipjan

SAME TITAN 160

25 Sht 11:23 Traktorë , Prishtinë

same traktor

23 Sht 18:33 Traktorë , Prishtinë

Hurliman h488

22 Sht 10:18 Traktorë , Lipjan

Same Saturn

15 Sht 06:06 Traktorë , Leposaviq

Ne shitje

1 EUR

13 Sht 06:09 Traktorë , Prishtinë

detektor lokatore gold

500 EUR Price Reduced

06 Sht 07:59 Traktorë , Rahovec

Shitet

1 EUR

03 Sht 14:36 Traktorë , Kaçanik

Same Exploder turbo 90

7 900 EUR

03 Sht 11:45 Traktorë , Viti

Rimorkio (prekolic) e

1 500 EUR

02 Sht 13:20 Traktorë , Viti

same tiger 105 i sapoardhur

01 Sht 15:40 Traktorë , Rahovec

Same dhe Fergusan 39

01 Sht 08:06 Traktorë , Besianë

Traktor SAME

20 Gush 17:21 Traktorë , Viti

Same

25 Korr 10:30 Traktorë , Besianë

Traktor SAME Laser 100 DT

1 EUR

23 Korr 11:34 Traktorë , Malishevë

Shes traktorin

6 700 EUR

21 Korr 09:24 Traktorë , Malishevë

Shes traktorin same

6 700 EUR

18 Korr 02:50 Traktorë , Burim

TRAKTOR SAME MINITAURO (CH)

6 500 EUR

08 Korr 02:28 Traktorë , Lipjan

shiten traktora hurliman

06 Korr 08:06 Traktorë , Viti

SAME DRAGO 120 i sapoardhur ����

6 600 EUR Price Reduced

03 Korr 12:19 Traktorë , Therandë

Traktor SAME

11 500 EUR

03 Korr 05:16 Traktorë , Besianë

Traktor same

1 EUR

18 Qer 19:52 Traktorë , Gjilan

Same laser 90

13 Qer 11:34 Traktorë , Deçan

Mbjellse Gruri

01 Qer 19:40 Traktorë , Besianë

krajsek per traktor

23 Maj 17:03 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori urgjent 13500€

13 500 EUR

22 Maj 23:36 Traktorë , Prishtinë

Shes traktor Urgjent

13 800 EUR

11 Maj 22:18 Traktorë , Rahovec

Shitet

32 000 EUR

08 Maj 17:48 Traktorë , Drenas

Traktor

3 009 EUR

03 Maj 01:12 Traktorë , Malishevë

Pllugjt

1 000 EUR

02 Maj 17:44 Traktorë , Gjakovë

Traktor same centauro

08 Pri 20:18 Traktorë , Kastriot

Rezervari

100 EUR

08 Pri 13:24 Traktorë , Viti

Gomat komplet me bandash

350 EUR

04 Pri 22:05 Traktorë , Lipjan

Same arieta 85

3 300 EUR

28 Mar 11:33 Traktorë , Burim

SAME (CH) ASHTE SHITUR

12 000 EUR

25 Mar 17:46 Traktorë , Gjakovë

Goma

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione