Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Same 55 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same 55 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:21 Traktorë , Skenderaj

Shes 1500 duj Kasht

1 EUR

21 Sht 11:17 Traktorë , Besianë

SAME / 4x4 /

18 Korr 02:50 Traktorë , Burim

TRAKTOR SAME MINITAURO (CH)

6 500 EUR

28 Mar 11:33 Traktorë , Burim

SAME (CH) ASHTE SHITUR

12 000 EUR

08 Jan 15:16 Traktorë , Vushtrri

shes

07 Nën 06:24 Traktorë , Gjakovë

Guma

1 000 EUR

30 Tet 11:15 Traktorë , Prishtinë

Shiten

3 EUR

18 Sht 21:36 Traktorë , Rahovec

pjese te perdorura

15 Pri 01:53 Traktorë , Pejë

Shes urgjent prokolicen

06 Mar 11:12 Traktorë , Burim

Dru

35 EUR

27 Gush 16:04 Traktorë , Drenas

Shiten drut shkurtune

15 Pri 09:22 Traktorë , Drenas

Shitet traktori

11 Pri 08:09 Traktorë , Besianë

Traktor same 55

31 Jan 13:36 Traktorë , Klinë

Bellarus

18 Dhj 08:15 Traktorë , Prishtinë

Traktor Same 50

4 500 EUR

02 Dhj 14:06 Traktorë , Ferizaj

mulli

06 Nën 14:36 Traktorë , Vushtrri

Traktor

3 500 EUR

11 Sht 12:18 Traktorë , Ferizaj

kabin per same 55

22 Korr 22:33 Traktorë , Rahovec

pllugje rabe werk

1 500 EUR

02 Korr 15:17 Traktorë , Drenas

Tuj sane

1 EUR

25 Qer 22:35 Traktorë , Besianë

Ne shitje

300 EUR

15 Qer 17:13 Traktorë , Gjakovë

Shitet

2 000 EUR

04 Qer 10:49 Traktorë , Gjilan

Same

02 Maj 00:29 Traktorë , Rahovec

lamborghini 190 racing

02 Shk 18:05 Traktorë , Rahovec

Shes Traktor Same

27 Jan 21:29 Traktorë , Gjakovë

Shitet

15 Jan 21:41 Traktorë , Drenas

traktor

2 100 EUR

28 Dhj 15:52 Traktorë , Lipjan

kosh

150 EUR

03 Dhj 22:48 Traktorë , Rahovec

Golldon

1 100 EUR

25 Qer 08:13 Traktorë , Besianë

SAME 4x4

09 Qer 13:06 Traktorë , Malishevë

Shes ose ndrrim lamburgin 4x4

1 EUR

22 Mar 21:23 Traktorë , Rahovec

klipa per kombaj zmaj

04 Mar 21:03 Traktorë , Shtime

Shitet traktori

1 EUR

12 Sht 09:33 Traktorë , Vushtrri

traktor

1 EUR

09 Sht 09:39 Traktorë , Drenas

10 cent qeremidet

22 Maj 20:46 Traktorë , Gjilan

Same 120 kw

05 Qer 18:59 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori SAME

4 600 EUR

02 Qer 21:23 Traktorë , Ferizaj

Shitet

4 600 EUR

29 Maj 19:13 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori

4 600 EUR

27 Maj 21:13 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori

4 600 EUR

20 Maj 21:00 Traktorë , Ferizaj

Shesim traktorin

4 600 EUR

13 Maj 16:47 Traktorë , Ferizaj

Traktori

4 600 EUR

12 Maj 22:31 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori

4 600 EUR

10 Maj 17:19 Traktorë , Ferizaj

Shesim traktorin same

4 600 EUR

08 Maj 10:10 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori

4 600 EUR

07 Maj 20:51 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori

4 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same 55 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione