Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Same 70 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same 70 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 20:25 Traktorë , Klinë

Traktor hurliman h468

03 Sht 11:45 Traktorë , Viti

Rimorkio (prekolic) e

1 500 EUR

13 Qer 11:34 Traktorë , Deçan

Mbjellse Gruri

08 Pri 20:18 Traktorë , Kastriot

Rezervari

100 EUR

30 Maj 23:31 Traktorë , Prishtinë

Same 70

09 Maj 12:07 Traktorë , Prishtinë

Same dorado

27 Pri 20:16 Traktorë , Prishtinë

Same 70

11 Dhj 16:00 Traktorë , Viti

Trakto SAME 70

6 500 EUR

11 Tet 18:55 Traktorë , Prishtinë

same

29 Qer 22:20 Traktorë , Drenas

Hurliman h 468

30 Maj 02:46 Traktorë , Lipjan

U shittt flm merrjep

09 Gush 13:47 Traktorë , Rahovec

Blej traktora europian

1 EUR

07 Mar 13:48 Traktorë , Viti

Cistern Pomp

1 250 EUR

30 Gush 08:31 Traktorë , Gjakovë

Shitet traktori ne gjendje shum te mir

05 Maj 14:31 Traktorë , Shtime

Shes traktorrin SAME 4 klipsh

3 500 EUR

26 Mar 19:36 Traktorë , Klinë

Shes traktorin same

14 Shk 22:17 Traktorë , Prizren

Gaterr

06 Qer 23:06 Traktorë , Viti

Ford

11 Jan 09:44 Traktorë , Pejë

Traktor

13 Nën 14:05 Traktorë , Viti

Same dorado

15 500 EUR

01 Sht 21:02 Traktorë , Gjakovë

Traktori me korp

01 Sht 19:06 Traktorë , Pejë

Traktor

08 Korr 22:45 Traktorë , Prizren

SAME Corsaro70

7 500 EUR

20 Maj 01:30 Traktorë , Viti

Traktor

7 500 EUR

01 Maj 16:05 Traktorë , Viti

Taktor

7 800 EUR

06 Pri 22:35 Traktorë , Burim

Same

6 800 EUR

01 Pri 19:18 Traktorë , Viti

SAME CENTAURO 70 1984

12 Jan 10:46 Traktorë , Burim

Traktor same 70

03 Dhj 20:22 Traktorë , Rahovec

Traktor Same 70 centauro

23 Tet 11:08 Traktorë , Ferizaj

Same 70 kual fuqi

09 Sht 23:12 Traktorë , Prishtinë

Shitet traktori me mjete urgjent

6 200 EUR

25 Maj 22:16 Traktorë , Gjilan

Same 70

4 200 EUR

20 Maj 19:07 Traktorë , Gjilan

tractor same

7 000 EUR

25 Pri 11:02 Traktorë , Viti

Shitey

24 Pri 12:27 Traktorë , Viti

Shitet

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same 70 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione