Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Same 90 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same 90 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:45 Traktorë , Rahovec

Same dhe Fergusan 39

10 Maj 01:56 Traktorë , Gjilan

Same laser 90

10 Korr 23:33 Traktorë , Rahovec

Same dhe fergusani

07 Qer 22:57 Traktorë , Gjakovë

rimorkio per san

2 100 EUR

11 Pri 19:17 Traktorë , Rahovec

same leopard 85

08 Pri 07:58 Traktorë , Ferizaj

pllugj 3x3

1 200 EUR

06 Pri 07:37 Traktorë , Rahovec

Gomat me bandash

350 EUR

18 Mar 22:24 Traktorë , Gjakovë

hurlimann xa 607

16 500 EUR

15 Mar 11:29 Traktorë , Viti

Shitet same 90

14 Mar 23:25 Traktorë , Viti

Traktorr

01 Shk 19:52 Traktorë , Ferizaj

Same 90

18 500 EUR

09 Nën 22:41 Traktorë , Gjilan

Hurliman

13 EUR

28 Tet 15:40 Traktorë , Besianë

Same

1 EUR

27 Tet 22:32 Traktorë , Besianë

Same

1 EUR

27 Tet 13:31 Traktorë , Besianë

Same

1 EUR

26 Tet 17:55 Traktorë , Besianë

Same

1 EUR

02 Shk 15:41 Traktorë , Besianë

U Shite

22 Pri 12:33 Traktorë , Lipjan

Same 90

9 200 EUR

29 Tet 10:35 Traktorë , Skenderaj

Shes traktorin internacional

3 800 EUR

10 Shk 13:26 Traktorë , Viti

Traktor

6 750 EUR

01 Shk 13:08 Traktorë , Ferizaj

Traktor

1 900 EUR

09 Sht 10:12 Traktorë , Besianë

Shitet guma

180 EUR

19 Pri 20:47 Traktorë , Besianë

traktor 4×4 samo

4 300 EUR

12 Mar 18:27 Traktorë , Ferizaj

u shit

12 Mar 18:22 Traktorë , Ferizaj

u shit

07 Mar 23:56 Traktorë , Gjakovë

Traktor same 90

12 800 EUR

06 Mar 18:40 Traktorë , Viti

Same LEOPARD -90

7 000 EUR

01 Gush 11:39 Traktorë , Ferizaj

AGRO FULL

08 Maj 19:39 Traktorë , Ferizaj

Agro fuii 90 4x4 turbo

8 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same 90 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione