Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Same | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj All | Makina bujqësore dhe pyllore | Same Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Today 07:18 Traktorë , Skenderaj

Same Falcon i ardhur nga Zvicrra

63 EUR

Yesterday 19:38 Traktorë , Vushtrri

traktor same

Yesterday 12:30 Traktorë , Vushtrri

traktor same

02 Shk 15:48 Traktorë , Lipjan

SAME TITAN 160

30 Jan 18:16 Traktorë , Vushtrri

Shitet traktori

11 Jan 08:15 Traktorë , Viti

SAME 130

13 000 EUR

04 Jan 22:03 Traktorë , Besianë

Same Leopard 85 DT

1 EUR

22 Dhj 19:43 Traktorë , Prishtinë

detektor lokatore gold

700 EUR Price Reduced

10 Dhj 11:13 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

1 EUR

23 Tet 02:53 Traktorë , Prishtinë

Traktor Same Explorer 80 DT

1 EUR

27 Sht 21:23 Traktorë , Lipjan

Shitet pllug

03 Sht 08:52 Traktorë , Lipjan

Shitet traktori Same Antares 130s

09 Gush 16:19 Traktorë , Besianë

same 120 buffalo

03 Gush 23:25 Traktorë , Klinë

Same tiger 100

05 Korr 08:45 Traktorë , Prishtinë

Traktor Same Leopard 85 4X4

1 EUR

09 Maj 12:04 Traktorë , Gjilan

Same 35 4x4

1 900 EUR

23 Pri 22:53 Traktorë , Rahovec

same taurus 60 defekt

23 Pri 17:21 Traktorë , Dardanë

shitet

14 Pri 19:31 Traktorë , Dardanë

shiten

12 EUR

09 Pri 15:52 Traktorë , Gjakovë

shitet

09 Pri 15:27 Traktorë , Rahovec

sterpikse per peme

31 Mar 22:45 Traktorë , Klinë

Same 880

5 300 EUR

26 Mar 19:25 Traktorë , Dardanë

Traktor 4x4

6 900 EUR

16 Mar 17:22 Traktorë , Gjilan

shitet

6 500 EUR

14 Mar 23:22 Traktorë , Lipjan

Shitet

20 000 EUR

05 Mar 09:18 Traktorë , Gjilan

shitet

7 EUR

26 Shk 11:45 Traktorë , Dardanë

shitet

26 Shk 08:55 Traktorë , Gjilan

zetore

25 Shk 21:41 Traktorë , Gjilan

shitet

6 500 EUR

17 Shk 15:22 Traktorë , Rahovec

Goldon

1 300 EUR Price Reduced

13 Shk 14:26 Traktorë , Besianë

Traktor SAME

10 Shk 22:25 Traktorë , Viti

Traktor Same Saturno 80

6 500 EUR

09 Jan 21:57 Traktorë , Rahovec

same frutteto 85

09 Jan 21:56 Traktorë , Rahovec

same galaxy 170

06 Jan 22:30 Traktorë , Rahovec

renault 8014

16 Dhj 17:22 Traktorë , Prizren

Same Tiger 50

9 000 EUR

14 Dhj 20:15 Traktorë , Rahovec

Same Ch

11 Dhj 16:03 Traktorë , Viti

Same Saturno 80 4x4 me sajle

11 500 EUR

09 Dhj 18:08 Traktorë , Rahovec

Same100.4 silver

03 Dhj 21:00 Traktorë , Dardanë

Same

2 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Makina bujqësore dhe pyllore | Same Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information