Klinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 13
Same , 16
Deutz Fahr , 31
TAFE , 6
IMT , 230
John Deere , 19
Dje 16:36 ,

TRAKTOR 539 DLI RKS

5 700 EUR

Dje 07:47 ,

Shitet urgjent

3 500 EUR

07 Korr 11:26 ,

Traktor

03 Korr 10:39 ,

vllaqa

01 Korr 11:08 ,

Në shitje

29 Qer 19:07 ,

IMT539

24 Qer 07:26 ,

trakor

23 Qer 20:21 ,

SHESIM BANDASHT 38

243 EUR Price Reduced

22 Qer 16:10 ,

OM 513

1 EUR

22 Qer 16:08 ,

Landini

1 EUR

22 Qer 16:06 ,

Lug per same

1 800 EUR

19 Qer 10:39 ,

Traktori 4x4

1 EUR

19 Qer 10:33 ,

Same 880

19 Qer 10:33 ,

Lug per traktor

1 600 EUR

19 Qer 10:27 ,

Same 60

19 Qer 10:15 ,

Traktor toma vinkoviq 4 x4

1 250 EUR

17 Qer 21:57 ,

John Deere 3130 LS

6 000 EUR

17 Qer 21:56 ,

Shitet Rakovica 65

3 500 EUR

06 Qer 01:25 ,

Traktor

30 Maj 23:38 ,

Shes gomat

30 Maj 19:41 ,

Traktor

27 Maj 16:30 ,

Traktora

21 Maj 23:34 ,

Traktor IMT539

1 500 EUR

18 Maj 22:13 ,

Traktori ne shitje

3 200 EUR

03 Maj 23:16 ,

Rakovic 65

Në fillim