Rahovec | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 52
Same , 96
Deutz Fahr , 37
TAFE , 17
IMT , 158
John Deere , 83
12 Gush 16:32 ,

SAME TRIDENT 130

9 000 EUR

Në fillim