Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Viti | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 65
Same , 63
Deutz Fahr , 23
Iseki , 2
TAFE , 3
IMT , 381
Shibaura , 1
John Deere , 32

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj For sale | Makina bujqësore dhe pyllore | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Yesterday 19:42 Traktorë , Viti

Imt 539 viti 2000

6 000 EUR

Yesterday 19:40 Traktorë , Viti

Case 3220Turbo-S

Yesterday 17:31 Traktorë , Viti

Rakovic 65

Yesterday 13:56 Traktorë , Viti

Shitet ndtrrohet

4 200 EUR

Yesterday 13:49 Traktorë , Viti

Imt 539

3 350 EUR

Yesterday 06:07 Traktorë , Viti

Shes

Yesterday 05:57 Traktorë , Viti

Shes

02 Shk 22:03 Traktorë , Viti

Shitet ndrrihet

02 Shk 14:41 Traktorë , Viti

Fiat Fitagri 80-90 Turbo

31 Jan 22:43 Traktorë , Viti

Urgjent Shitet presa polostroj

28 Jan 21:08 Traktorë , Viti

Kallamoq

28 Jan 02:23 Traktorë , Viti

Shitet shkepsja class

18 Jan 15:54 Traktorë , Viti

ford 3600 ����

4 900 EUR

15 Jan 22:27 Traktorë , Viti

Shitet traktorri

3 800 EUR

11 Jan 08:15 Traktorë , Viti

SAME 130

13 000 EUR

08 Jan 23:17 Traktorë , Viti

Shitet

5 300 EUR

04 Jan 00:00 Traktorë , Viti

Fiat

9 EUR

03 Jan 23:55 Traktorë , Viti

Shitet

1 300 EUR

02 Jan 06:52 Traktorë , Viti

Fiat fitagri 80-90

18 Dhj 23:59 Traktorë , Viti

Guma

500 EUR

18 Dhj 23:50 Traktorë , Viti

Pllugji

150 EUR

16 Dhj 19:14 Traktorë , Viti

Ford 3600

5 000 EUR

15 Dhj 23:35 Traktorë , Viti

IMT558

15 Dhj 23:32 Traktorë , Viti

IMT558

15 Dhj 19:26 Traktorë , Viti

Ursus 335

06 Dhj 02:43 Traktorë , Viti

Shitet koshi per bartje kafsheve

300 EUR

27 Nën 22:57 Traktorë , Viti

Shitet

5 100 EUR

27 Nën 22:40 Traktorë , Viti

Shitet

13 200 EUR

27 Nën 02:56 Traktorë , Viti

massey fergusan

4 700 EUR

25 Nën 17:58 Traktorë , Viti

Shitet traktorri

3 700 EUR Price Reduced

25 Nën 13:35 Traktorë , Viti

fendt 108s

25 Nën 10:43 Traktorë , Viti

massey ferguson 595

8 200 EUR

19 Nën 01:32 Traktorë , Viti

Traktorr imt 539

12 Nën 21:10 Traktorë , Viti

Traktorr imt 539

07 Nën 10:50 Traktorë , Viti

SHITET

16 000 EUR

30 Tet 01:06 Traktorë , Viti

shitet fordi automatik

3 450 EUR

30 Tet 01:06 Traktorë , Viti

shitet fordi automatik

3 450 EUR

30 Tet 01:06 Traktorë , Viti

shitet fordi

3 450 EUR

30 Tet 00:56 Traktorë , Viti

shitet fordi automatik

3 450 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | For sale | Makina bujqësore dhe pyllore | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information