Skenderaj | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 75
Aixam , 1
Same , 13
Deutz Fahr , 40
TAFE , 6
IMT , 572
John Deere , 20
04 Korr 00:11 ,

Kos

03 Korr 14:49 ,

kosa

300 EUR

Në fillim