Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skenderaj | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 102
Aixam , 1
Same , 19
Deutz Fahr , 63
TAFE , 8
IMT , 603
Shibaura , 2
John Deere , 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:42 Traktorë , Skenderaj

Shitet imt 539

3 300 EUR

Dje 20:01 Traktorë , Skenderaj

Shes Rakovic 65

5 600 EUR

Dje 19:51 Traktorë , Skenderaj

Shes krillat imt 39

1 EUR

Dje 18:30 Traktorë , Skenderaj

Shitet luga per fend

Dje 18:29 Traktorë , Skenderaj

Shitet

47 EUR

Dje 14:16 Traktorë , Skenderaj

Shes pllugun bg 755

Dje 05:32 Traktorë , Skenderaj

Rakovic 60

32 EUR

Dje 05:32 Traktorë , Skenderaj

INTERNATIONAL 276

2 599 EUR

Dje 05:32 Traktorë , Skenderaj

Imt 539 1992 Rks

45 EUR

Dje 05:32 Traktorë , Skenderaj

Imt 533 ne gjendje te mir

1 850 EUR

Dje 05:32 Traktorë , Skenderaj

Blej te gjitha llojet e traktorave

9 999 EUR

24 Mar 21:51 Traktorë , Skenderaj

Shes Rakovic 65

5 600 EUR

24 Mar 11:40 Traktorë , Skenderaj

Masey Ferguson 148

24 Mar 09:16 Traktorë , Skenderaj

Shes traktorin 043 872599

21 Mar 19:17 Traktorë , Skenderaj

Klipa massey ose landini

20 Mar 01:00 Traktorë , Skenderaj

U shit Flm merr jep��

4 300 EUR

19 Mar 18:26 Traktorë , Skenderaj

DEUTZ 6006

19 Mar 15:54 Traktorë , Skenderaj

GRABUJA SiP THUJA E RE .

720 EUR

18 Mar 23:15 Traktorë , Skenderaj

Menjaq rakovic 60

16 Mar 19:48 Traktorë , Skenderaj

Kultivator

16 Mar 18:35 Traktorë , Skenderaj

Deutz Fahr

15 Mar 13:43 Traktorë , Skenderaj

Flm ushit

1 100 EUR

12 Mar 20:13 Traktorë , Skenderaj

massey 294 vjen se shpejti

09 Mar 20:28 Traktorë , Skenderaj

Rimorkio e plehit

4 500 EUR

08 Mar 16:54 Traktorë , Skenderaj

shitet

200 EUR

04 Mar 13:12 Traktorë , Skenderaj

PLLUGJT 755.20

419 EUR

02 Mar 19:40 Traktorë , Skenderaj

shitet luga per fendt

2 EUR

28 Shk 17:30 Traktorë , Skenderaj

Shitet prerse e llastres

28 Shk 17:22 Traktorë , Skenderaj

Shes cisternen

27 Shk 20:19 Traktorë , Skenderaj

Freza Huard

24 Shk 19:55 Traktorë , Skenderaj

Pllugj 755.20

22 Shk 21:10 Traktorë , Skenderaj

Shiten rakovicat

22 Shk 12:37 Traktorë , Skenderaj

Pompa

200 EUR

22 Shk 11:27 Traktorë , Skenderaj

Traktor

21 Shk 11:57 Traktorë , Skenderaj

traktor Torped 4806

2 850 EUR

18 Shk 19:38 Traktorë , Skenderaj

Tractor+ pllugj

2 500 EUR

16 Shk 08:47 Traktorë , Skenderaj

IMT 539

14 Shk 20:25 Traktorë , Skenderaj

U shit flm merr jep��

4 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione