Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë Të gjitha në Viti

Fiat , 65
Same , 68
Deutz Fahr , 23
Iseki , 2
TAFE , 4
IMT , 381
Shibaura , 1
John Deere , 33

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:01 Traktorë , Viti

John Deere 6210

20 Sht 16:15 Traktorë , Viti

ford 3600

4 500 EUR

17 Sht 17:59 Traktorë , Viti

hurliman xt-910 6

18 000 EUR

13 Sht 06:19 Traktorë , Viti

Claas Dominator 118 SL 4x4 urgjent

34 000 EUR

09 Sht 20:16 Traktorë , Viti

Lamburgini 874-80 turbospeed

12 400 EUR

08 Sht 20:50 Traktorë , Viti

Guma

320 EUR

06 Sht 16:55 Traktorë , Viti

Traktori Maqina e Barit

500 EUR

03 Sht 11:45 Traktorë , Viti

Rimorkio (prekolic) e

1 500 EUR

02 Sht 17:19 Traktorë , Viti

massey ferguson 1004 t

11 700 EUR

02 Sht 13:20 Traktorë , Viti

same tiger 105 i sapoardhur

29 Gush 15:19 Traktorë , Viti

Rakovica 65

5 800 EUR

28 Gush 01:22 Traktorë , Viti

Traktorr imt 539

25 Gush 21:32 Traktorë , Viti

Case 3220 Turbo-S

20 Gush 18:32 Traktorë , Viti

Deutz

5 200 EUR

20 Gush 17:21 Traktorë , Viti

Same

19 Gush 19:45 Traktorë , Viti

2 Traktora Masey Fergusan / Llamorgjini

999 EUR Price Reduced

16 Gush 17:25 Traktorë , Viti

JOHN DEERE 1640

08 Gush 20:33 Traktorë , Viti

imt_massey Harris

1 500 EUR

31 Korr 23:06 Traktorë , Viti

Traktorri shitet

3 800 EUR

10 Korr 09:18 Traktorë , Viti

Imt 558

10 Korr 09:14 Traktorë , Viti

Ford economy

4 800 EUR

10 Korr 05:54 Traktorë , Viti

Ford economy

4 800 EUR

07 Korr 15:20 Traktorë , Viti

Shitet rakovica 65

06 Korr 08:06 Traktorë , Viti

SAME DRAGO 120 i sapoardhur ����

6 600 EUR Price Reduced

04 Korr 15:37 Traktorë , Viti

Shet traktorin zetor 5911

2 700 EUR

04 Korr 08:01 Traktorë , Viti

Maqin per bari

1 200 EUR

30 Qer 21:54 Traktorë , Viti

shitet imt 539

20 Qer 17:32 Traktorë , Viti

ford 4610 i sapo ardhur ����

5 300 EUR

13 Qer 14:54 Traktorë , Viti

Imt 551 massey Harris

12 Qer 18:38 Traktorë , Viti

Guma

300 EUR

10 Qer 20:57 Traktorë , Viti

Pres polostroj

1 700 EUR

06 Qer 17:28 Traktorë , Viti

Traktor

3 200 EUR

01 Qer 08:15 Traktorë , Viti

Massey Ferguson Tafe turbo 4x4

1 EUR

30 Maj 15:31 Traktorë , Viti

Shitet presa polostroj

2 000 EUR

28 Maj 17:50 Traktorë , Viti

case internacional

11 000 EUR

28 Maj 07:42 Traktorë , Viti

fendt 108s

4 750 EUR

29 Pri 16:20 Traktorë , Viti

blej traktor

18 Pri 21:27 Traktorë , Viti

Traktorr

5 800 EUR

14 Pri 18:28 Traktorë , Viti

Massey Ferguson 178

08 Pri 13:24 Traktorë , Viti

Gomat komplet me bandash

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione