Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:16 Makina ndërtimi , Gjakovë

Shitet Bageri Kramer 416

29 Maj 22:47 Makina ndërtimi , Gjakovë

Rimorkio kipper

8 000 EUR

29 Maj 22:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

KOMATSU PW175

25 000 EUR

29 Maj 18:23 Pirrungritës , Gjakovë

+38344122499

70 EUR

29 Maj 17:29 Makina ndërtimi , Gjakovë

Mercedes Sprinter 213 CDI

29 Maj 07:09 Makina ndërtimi , Gjakovë

Valaki Zhabic Papuqe Sot ka ardhur CH

29 Maj 07:04 Makina ndërtimi , Gjakovë

Cerkullar Freze sapo kardhur CH

28 Maj 22:15 Makina udhëtimi , Gjakovë

SETRA 317 GT H

28 Maj 19:02 Makina ndërtimi , Gjakovë

Freza Knake sapo ka ardhur ch

28 Maj 17:48 Makina ndërtimi , Gjakovë

Valaki Wacker Papuqe stamp isapo ka ardhur ch

28 Maj 15:47 Makina udhëtimi , Gjakovë

minibus sprinter

28 Maj 15:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Kamion

4 300 EUR

28 Maj 14:43 Makina udhëtimi , Gjakovë

Sprinter

28 Maj 12:07 Pjesët rezerve , Gjakovë

Bager Schaeff 2.5t

28 Maj 09:57 Makina ndërtimi , Gjakovë

Paletar sot ka ardhur nga Zvicra

28 Maj 09:57 Makina ndërtimi , Gjakovë

Paletar Sot ka ardhur nga ����

28 Maj 08:06 Makina ndërtimi , Gjakovë

Freza Cerkullar sapo ka ardhur nga Zvicra

28 Maj 07:53 Makina ndërtimi , Gjakovë

Bageri Prokolic Rimorko Spo ka ardhur ch

28 Maj 07:42 Makina ndërtimi , Gjakovë

Bageri isapo ka ardhur ch

27 Maj 11:56 Makina ndërtimi , Gjakovë

Valaki Zhabic Papuqe Sot ka ardhu ����

26 Maj 22:00 Makina ndërtimi , Gjakovë

shitet bageri libeherr 310

26 Maj 22:00 Makina ndërtimi , Gjakovë

Shitet Bageri Akerman

24 Maj 08:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Bager

11 000 EUR

24 Maj 08:22 Pirrungritës , Gjakovë

Pirun TCM

23 Maj 23:39 Makina udhëtimi , Gjakovë

Autobus

22 Maj 23:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

DISK FRNAVE VOLLVO F 6

100 EUR

19 Maj 17:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Shitet Korp e punes

12 500 EUR

19 Maj 12:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Nissan L35 3.5 ton -97

8 300 EUR

17 Maj 08:54 Pirrungritës , Gjakovë

Servis per garazha dyer dritare motorra

17 Maj 00:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Opel Movano

9 500 EUR

15 Maj 23:39 Makina ndërtimi , Gjakovë

shes perkolicen shum te mir

260 EUR

13 Maj 09:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Iveco

11 Maj 12:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Kamion

4 000 EUR

11 Maj 11:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Kamion

4 300 EUR

10 Maj 20:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Kamion

4 300 EUR

10 Maj 03:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

T5 max 1.9 dizel

5 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione