Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura nga modele dhe marka tjera si Mercedes, Daewoo, Kubota dhe marka tjera në shitje.

Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni ofertat më të mira për makina ndërtimi në MerrJep.


Shikoni shpalljet për makina ndërtimi në shitje dhe gjeni makina të modeleve dhe markave të ndryshme si: eskavator, kamion, skele ndërtimi, makina shpuese, mini bagera dhe lloje tjera të makinerive ndërtuese në MerrJep.com.

21 Gush 18:15 Makina ndërtimi , Ferizaj

Betonjerka

21 Gush 13:25 Makina ndërtimi , Pejë

bager mh5.6

11 Gush 11:59 Makina ndërtimi , Pejë

4 anësore GUBISCH

5 600 EUR

06 Qer 13:53 Makina ndërtimi , Prishtinë

Kran ndertimi

8 500 EUR

30 Maj 09:01 Makina ndërtimi , Prishtinë

Kran ndertimi

6 500 EUR

28 Maj 17:40 Makina ndërtimi , Prishtinë

Mercedes atego 2528

06 Pri 10:53 Makina ndërtimi , Klinë

SHITET KRANI VINQI 1245 CTY FM GRU

36 000 EUR

28 Shk 04:50 Makina ndërtimi , Skenderaj

Fiat ducato

8 600 EUR

23 Shk 08:59 Makina ndërtimi , Prishtinë

Fadrom Benfra

7 000 EUR

23 Shk 08:55 Makina ndërtimi , Prishtinë

Bitelli DTV 310 S

8 000 EUR

06 Shk 22:00 Makina ndërtimi , Burim

Mulli italian koplet i ri

28 000 EUR

16 Jan 08:04 Makina ndërtimi , Gjakovë

Eskavator O&K

1 EUR

21 Nën 21:07 Makina ndërtimi , Pejë

jdjssj

19 Sht 07:07 Makina ndërtimi , Pejë

Mercedes-Benz Vito 111 CDI

2 900 EUR

25 Gush 17:23 Makina ndërtimi , Ferizaj

Mercedes euro 6 1845

15 000 EUR

02 Gush 09:14 Makina ndërtimi , Prishtinë

Pirunjer LINDE

13 500 EUR

Përzgjedhje e madhe e makinave të ndërtimit të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Gjej makina ndërtimi në mesin e 6.546 shpalljeve për makina ndërtimi si eskavatorë, kamionë, mini bagera, skele ndërtimi dhe makineri tjera ndërtimi në MerrJep.com.


Gjej makina ndërtimi shpejt dhe leht në MerrJep.com


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit I shtëpisë suaj. Gjej makina ndërtimi me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet eskavatorë, rimorkio, kamionë, mini bagera, skele ndërtimi, makina shpuese dhe lloje tjera të makinave ndërtimi.


Kërkoni makina ndërtimi në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje si eskavatorë, skele ndërtimi, makina shpuese, rimorkio, mini bagera dhe lloje tjera ndërtimi si Bager Volvo L150 E lug ngarkuese 5m3, Bager Daewoo 400 lug ngarkuese 4m3, Bager Hitaqi 270, Kombi Mercedes Sprinter CDI, Autobartje Kran, Mini eskavator Kubota Kx 57-4, Kombi T6, Kamion Mercedes Actros 41-43 dhe makina tjera ndërtimi.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione