Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura nga modele dhe marka tjera si Mercedes, Daewoo, Kubota dhe marka tjera në shitje.

Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni ofertat më të mira për makina ndërtimi në MerrJep.


Shikoni shpalljet për makina ndërtimi në shitje dhe gjeni makina të modeleve dhe markave të ndryshme si: eskavator, kamion, skele ndërtimi, makina shpuese, mini bagera dhe lloje tjera të makinerive ndërtuese në MerrJep.com.

Sot 12:59 Makina ndërtimi , Pejë

Sajlle

Dje 11:45 Makina ndërtimi , Ferizaj

Komatsu PW110R

23 000 EUR

Dje 10:30 Makina ndërtimi , Prishtinë

Bageri ne shitje

19 000 EUR

21 Sht 06:53 Makina ndërtimi , Gjakovë

shitet bageri libeherr 310

21 Sht 05:38 Makina ndërtimi , Gjakovë

Freza Knake sapo ka ardhur ch

21 Sht 05:03 Makina ndërtimi , Gjakovë

Bageri isapo ka ardhur ch

21 Sht 05:01 Makina ndërtimi , Gjakovë

Cerkullar Freze sapo kardhur CH

21 Sht 04:44 Makina ndërtimi , Mitrovicë

Sharrë e Asfalltit

750 EUR

20 Sht 14:50 Makina ndërtimi , Burim

Wacker Neuson DPU 65/55 -21

Përzgjedhje e madhe e makinave të ndërtimit të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Gjej makina ndërtimi në mesin e 6.546 shpalljeve për makina ndërtimi si eskavatorë, kamionë, mini bagera, skele ndërtimi dhe makineri tjera ndërtimi në MerrJep.com.


Gjej makina ndërtimi shpejt dhe leht në MerrJep.com


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit I shtëpisë suaj. Gjej makina ndërtimi me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet eskavatorë, rimorkio, kamionë, mini bagera, skele ndërtimi, makina shpuese dhe lloje tjera të makinave ndërtimi.


Kërkoni makina ndërtimi në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje si eskavatorë, skele ndërtimi, makina shpuese, rimorkio, mini bagera dhe lloje tjera ndërtimi si Bager Volvo L150 E lug ngarkuese 5m3, Bager Daewoo 400 lug ngarkuese 4m3, Bager Hitaqi 270, Kombi Mercedes Sprinter CDI, Autobartje Kran, Mini eskavator Kubota Kx 57-4, Kombi T6, Kamion Mercedes Actros 41-43 dhe makina tjera ndërtimi.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione