Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ndërtimi Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:39 Makina ndërtimi , Pejë

Volkswagen Crafter 2.5TDi

Dje 20:15 Makina ndërtimi , Pejë

Sajlle

Dje 19:40 Makina ndërtimi , Pejë

Bobcat T3571

20 Sht 01:01 Makina ndërtimi , Pejë

Bager New Holland

20 Sht 00:52 Makina ndërtimi , Pejë

Bager Caterpillar

20 Sht 00:38 Makina ndërtimi , Pejë

Bager Komatsu PC228

17 Sht 01:17 Makina ndërtimi , Pejë

Sprinter kipper

4 500 EUR

13 Sht 20:36 Makina ndërtimi , Pejë

Caddy 2004 tdi

3 200 EUR

04 Sht 12:45 Makina ndërtimi , Pejë

Pompe Putzmaester 24 metra

5 600 EUR

04 Sht 12:45 Makina ndërtimi , Pejë

Betonjerka Oru 1000

5 000 EUR Price Reduced

04 Sht 12:43 Makina ndërtimi , Pejë

Sillos per Mallter te gatshem

1 300 EUR Price Reduced

26 Gush 20:05 Makina ndërtimi , Pejë

Shitet pompa e betonit

25 Gush 10:26 Makina ndërtimi , Pejë

Kran / Vinç

23 Gush 02:45 Makina ndërtimi , Pejë

Liebherr 920

21 Gush 13:25 Makina ndërtimi , Pejë

bager mh5.6

19 Gush 17:16 Makina ndërtimi , Pejë

Shallung

71 EUR

19 Gush 17:15 Makina ndërtimi , Pejë

Komand / Krani / komand

1 155 EUR

19 Gush 14:08 Makina ndërtimi , Pejë

Mercedes Benz Sprinter

5 200 EUR

19 Gush 03:43 Makina ndërtimi , Pejë

Kran Ndertimi vinç

19 Gush 03:31 Makina ndërtimi , Pejë

Lift / Kran / Vinq

21 500 EUR

18 Gush 04:03 Makina ndërtimi , Pejë

Makina Pune te ardhur nga jashti

1 EUR

18 Gush 04:03 Makina ndërtimi , Pejë

Makina Pune te ardhur nga jashti

1 EUR

18 Gush 04:03 Makina ndërtimi , Pejë

Makina Pune te ardhur nga jashti

1 EUR

11 Gush 11:59 Makina ndërtimi , Pejë

4 anësore GUBISCH

5 600 EUR

10 Gush 17:42 Makina ndërtimi , Pejë

Makina Pune te ardhur nga jashti

1 EUR

10 Gush 14:45 Makina ndërtimi , Pejë

Mercedes-Benz ACTROS 3243

27 Korr 13:15 Makina ndërtimi , Pejë

Sharre dore betoni

800 EUR

16 Korr 21:10 Makina ndërtimi , Pejë

Ngarkues CASE

15 900 EUR

16 Korr 20:56 Makina ndërtimi , Pejë

valak, ngjeshes

4 900 EUR

12 Korr 19:26 Makina ndërtimi , Pejë

Shitet kamioni Daff

28 000 EUR

09 Korr 19:08 Makina ndërtimi , Pejë

Iveco daily

3 200 EUR

05 Korr 11:17 Makina ndërtimi , Pejë

BAGER YANMAR B50W

29 Qer 08:50 Makina ndërtimi , Pejë

Sharre per beton

850 EUR

18 Qer 21:33 Makina ndërtimi , Pejë

Vinq levizes 1 ton

28 Maj 14:07 Makina ndërtimi , Pejë

Shes bagerin akerman volvo

22 Pri 18:40 Makina ndërtimi , Pejë

Man 8.140

1 EUR

09 Mar 14:43 Makina ndërtimi , Pejë

Prokolic

07 Mar 10:11 Makina ndërtimi , Pejë

Bager LIEBHERR 914 viti 99

01 Mar 21:53 Makina ndërtimi , Pejë

Sprinter automatik

13 Shk 23:46 Makina ndërtimi , Pejë

Citroen Jumper 3.0 viti 2014

1 EUR

13 Shk 23:46 Makina ndërtimi , Pejë

Citroen Jumper 3.0 viti 2014

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione