Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makineri të ngarkimit dhe të tërheqjes në shitje

Acura , 1
Alfa Romeo , 50
Iveco , 1
AWD , 134
Mercedes , 1
DAC Trucks , 41
Fiat , 1
DAF Trucks , 168
Ford , 619
Iveco , 2941
MAN , 2
IMT , 4
MAN , 3659
Mercedes-Benz , 9044
Opel , 214
Scania , 631
Skoda , 11
Volvo Trucks , 649
Markë tjetër , 11366
Citroën , 2
Fiat , 1
Ford , 8
Opel , 4
Peugeot , 2
Škoda , 1
UAZ , 1

Blej kamionë, sprinter, kamionetë, rimorkio, autobusë në gjithë Kosovën. Shiko shpalljet për makina ngarkuese dhe tërheqëse të llojeve dhe markave të ndryshme në MerrJep.com. Gjej ofertën ideale në mesin e shpalljeveve për makina ngarkuese dhe tërheqëse në MerrJep.com.


Sot 14:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Vushtrri

Bager 902

12 000 EUR

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjej kamionë, sprinter, kamionetë, rimorkio, autobusë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina tërheqëse dhe ngarkuese të reja dhe të përdorura në shitje.


Blej dhe shit makina ngarkuese dhe tërheqëse të të gjitha modeve dhe markave në MerrJep.com


Shpallje për makina ngarkuese dhe tërheqëse. Gjeni ofertat më të mira për makina ngarkuese dhe tërheqëse të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Shikoni shpalljet dhe gjeni makina të modeleve dhe markave të ndryshme si autobusë, kamionë, rimorkio të markave Mercedes, Alfa Romeo, Ford, Iveco, Scania dhe lloje tjera të makinerive në MerrJep.com.


Nëse keni makina ngarkuese dhe tërheqëse të reja po të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për autobusë, kamionë, rimorkio dhe modele tjera të makinave dhe gjej blerësin potencial në mesin e 20.123 shpalljeve për makina ngarkuese dhe tërheqëse në gjithë Kosovën dhe gjej makinerinë që ju përshtatet.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione