Makineri të ngarkimit dhe të tërheqjes në shitje

Alfa Romeo , 28
Iveco , 2
AWD , 86
Fiat , 1
DAF Trucks , 112
Ford , 406
Iveco , 2077
Beko , 1
IMT , 3
MAN , 2262
Mercedes-Benz , 6039
Opel , 140
Scania , 407
Skoda , 7
Volvo Trucks , 409
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 7
Opel , 3
Peugeot , 1

Blej kamionë, sprinter, kamionetë, rimorkio, autobusë në gjithë Kosovën. Shiko shpalljet për makina ngarkuese dhe tërheqëse të llojeve dhe markave të ndryshme në MerrJep.com. Gjej ofertën ideale në mesin e  shpalljeveve për makina ngarkuese dhe tërheqëse në MerrJep.com.

 


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj. Gjej kamionë, sprinter, kamionetë, rimorkio, autobusë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina tërheqëse dhe ngarkuese të reja dhe të përdorura në shitje.

Blej dhe shit makina ngarkuese dhe tërheqëse të të gjitha modeve dhe markave në MerrJep.com

Shpallje për makina  ngarkuese dhe tërheqëse. Gjeni ofertat më të mira për makina ngarkuese dhe tërheqëse të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet dhe gjeni makina të modeleve dhe markave të ndryshme si autobusë, kamionë, rimorkio të markave Mercedes, Alfa Romeo, Ford, Iveco, Scania dhe lloje tjera të makinerive në MerrJep.com.

Nëse keni makina ngarkuese dhe tërheqëse të reja po të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për autobusë, kamionë, rimorkio dhe modele tjera të makinave dhe gjej blerësin potencial në mesin e 20.123 shpalljeve për makina ngarkuese dhe tërheqëse në gjithë Kosovën dhe gjej makinerinë që ju përshtatet.

 


Në fillim