Ferizaj | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Iveco | MerrJep

0405 , 1
114 , 1
1323 , 1
Cursor , 3
Daily , 95
EuroCargo , 15
Magirus , 6
Stralis , 7
Në fillim