Ferizaj | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Markë tjetër | MerrJep

0405 , 2
10-163 , 1
1023 , 1
112 , 1
1120 , 1
Cat , 13
Fiat , 33
Hyundai , 10
Kogel , 8
Liebherr , 19
Model Tjeter , 282
Nissan , 10
O&k , 5
Peugeot , 12
Renault , 26
Saurer , 5
Schmitz , 13
Setra , 2
Steyr , 3
Takeuchi , 1
Toyota , 1
Volvo , 4
VW , 109
Në fillim