Ferizaj | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Volvo Trucks | MerrJep

F10 , 3
F12 , 7
FH , 7
FL , 5
Në fillim