Drenas | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | MerrJep

AWD , 1
Ford , 8
Iveco , 39
MAN , 54
Opel , 4
Scania , 20
Në fillim