Ferizaj | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | MerrJep

AWD , 5
Ford , 35
Iveco , 184
MAN , 335
Opel , 12
Scania , 41
Volvo Trucks , 111
Fiat , 1
Ford , 2
Opel , 3
Në fillim