Ferizaj | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | MerrJep

AWD , 5
Ford , 34
Iveco , 179
MAN , 332
Opel , 12
Scania , 41
Volvo Trucks , 112
Fiat , 1
Ford , 2
Opel , 3
Në fillim