Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Transit Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford Transit | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Pri 10:37 Makina udhëtimi , Deçan

Ford Transit 2.4Disel

5 700 EUR

08 Pri 16:48 Makina udhëtimi , Ferizaj

Ford Transit Conect 1.8tdci

31 EUR

17 Tet 23:33 Makina udhëtimi , Gjakovë

Shitet busat gjinden ne Gjermani

02 Mar 20:25 Makina udhëtimi , Mitrovicë

ford transit

18 Shk 12:59 Makina udhëtimi , Klinë

Ford Transit

6 000 EUR

15 Jan 13:14 Makina udhëtimi , Lipjan

FORD transit

2 500 EUR

11 Dhj 14:17 Makina udhëtimi , Shtërpcë

Ford transit #urgjent#

2 000 EUR Price Reduced

10 Dhj 18:11 Makina udhëtimi , Gjilan

Ford Transit 2.0

2 300 EUR

04 Tet 17:26 Makina udhëtimi , Lipjan

Ford

18 Sht 20:55 Makina udhëtimi , Pejë

Ford transit 2.0 TD(CI)

1 EUR

13 Sht 07:42 Makina udhëtimi , Prishtinë

KOMBI FORD

01 Sht 09:19 Makina udhëtimi , Drenas

Shitet kombi

27 Maj 11:35 Makina udhëtimi , Lipjan

Ford Transit

2 500 EUR

03 Maj 21:42 Makina udhëtimi , Besianë

Te fatmiri

20 Mar 19:05 Makina udhëtimi , Malishevë

ford transit

10 Jan 18:57 Makina udhëtimi , Drenas

Shitet kombi

31 Dhj 08:03 Makina udhëtimi , Vushtrri

shes

2 000 EUR

21 Dhj 09:14 Makina udhëtimi , Vushtrri

shes

2 000 EUR

19 Dhj 08:04 Makina udhëtimi , Vushtrri

shes

2 000 EUR

16 Dhj 10:19 Makina udhëtimi , Vushtrri

Kombe Ford

2 000 EUR

15 Dhj 12:29 Makina udhëtimi , Vushtrri

shes

2 000 EUR

09 Dhj 17:45 Makina udhëtimi , Gjakovë

Shitet Busi

6 000 EUR

08 Dhj 03:23 Makina udhëtimi , Vushtrri

ford tranzit

2 200 EUR

03 Dhj 14:24 Makina udhëtimi , Besianë

Ford tranist matorr defket

1 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford Transit | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione