Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Nën 18:26 Makina udhëtimi , Therandë

Man 8.103

31 Tet 09:08 Makina udhëtimi , Pejë

MAN - 8.180 -2006 @

25 Tet 10:34 Makina udhëtimi , Kaçanik

Neoplan N516 SHDL. 2003. 57 ulese

13 000 EUR

24 Tet 21:48 Makina udhëtimi , Shtime

MAN TGS 41.510 8x4 BB

116 000 EUR

21 Tet 11:47 Makina udhëtimi , Mitrovicë

TEMSA SAMBA

28 Korr 22:39 Makina udhëtimi , Besianë

Autobus urban

13 Korr 09:48 Makina udhëtimi , Prizren

Shitet Man Beulas 40+1 Autobus

25 Qer 21:00 Makina udhëtimi , Klinë

Shitet

140 EUR

25 Shk 13:55 Makina udhëtimi , Therandë

shitet Mani 8-103

6 EUR

13 Shk 01:13 Makina udhëtimi , Therandë

Shitet MAN 8-103

1 EUR

23 Dhj 09:44 Makina udhëtimi , Vushtrri

Autobus Man

8 500 EUR

28 Nën 11:20 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

Shitet autobus MAN Viti 2006 euro 3

13 200 EUR

24 Tet 19:51 Makina udhëtimi , Prishtinë

Shite autobusi Man

25 000 EUR

23 Tet 00:39 Makina udhëtimi , Therandë

Shitet autobusi Setra

19 Tet 15:35 Makina udhëtimi , Malishevë

Autobus Man Irizar

15 EUR

26 Sht 18:15 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Autobus Man

30 Gush 14:00 Makina udhëtimi , Ferizaj

Man 414

06 Qer 23:50 Makina udhëtimi , Prishtinë

Man tga

10 000 EUR

17 Maj 16:58 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

Shes Man tgx

17 000 EUR

17 Pri 22:04 Makina udhëtimi , Drenas

Shitet minubus man

1 EUR

27 Mar 12:10 Makina udhëtimi , Prizren

Shitet Autobus Urban

1 EUR

07 Mar 23:32 Makina udhëtimi , Prishtinë

MiniBus MAN

6 000 EUR

23 Shk 10:24 Makina udhëtimi , Prishtinë

Shitet autobusi MAN

15 000 EUR

18 Shk 14:19 Makina udhëtimi , Prishtinë

Man tga

10 000 EUR

14 Shk 18:36 Makina udhëtimi , Gjakovë

Shitet MAN TGX.18.400

26 Nën 16:53 Makina udhëtimi , Prishtinë

MAN TGA

14 800 EUR

07 Nën 17:38 Makina udhëtimi , Gjilan

Mercedes setra minibus

19 Tet 21:46 Makina udhëtimi , Gjakovë

Setra

17 Tet 18:03 Makina udhëtimi , Prishtinë

Man 8-16

11 000 EUR

11 Tet 01:11 Makina udhëtimi , Ferizaj

Man kiper 1993

3 650 EUR

02 Tet 20:41 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Shes kamionin MAN 26-322 6x6 viti 1992

19 500 EUR

23 Korr 12:24 Makina udhëtimi , Besianë

Shes

3 700 EUR

23 Korr 12:24 Makina udhëtimi , Therandë

Shitet autobusi Man Beullas 220

10 Korr 16:18 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

MAN TGX 480

13 700 EUR

09 Korr 21:19 Makina udhëtimi , Prishtinë

Man tga

14 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione